AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mustafa Denizli: "Her mağlubiyet üzücüdür"

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 11 Eyl 2021 - 20:37 / Son Güncelleme : 11 Eyl 2021 - 20:41

Altay Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Konyaspor karşısında aldıkları mağlubiyetin hedeflerinden uzaklaştırmayacağını söyledi.

Mustafa Denizli: "Her mağlubiyet üzücüdür"

AJANSSPOR - HABER

Altay Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Süper Lig’in 4. haftasında deplasmanda 3-1 mağlup oldukları maça ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bugün ligde oynadıkları 4. maçta kaybettiklerini dile getiren Mustafa Denizli, çok fazla bir şey söylemeye gerek olmadığını ve yapılan pas hatalarından dert yandığını dile getirdi.

"Süper Lig'e yeni çıkan bir takım için kötü bir netice değil"

Denizli “Esasında oyunun sonucunu tayin eden hem Konyaspor'un istekli oyunu ve hem de bizim inanılmaz derecede yaptığımız pas hataları belirledi. Kısaca sezonun başında Altay için bir hedef belirledim. Bu hedefin dışına düşmeyeceğiz. Lige yeni çıkmış bir takımız. Yeni kurulmuş bir takımız. Yaklaşık takımın yüzde 90'ına yakın futbolcusu aramıza yeni katıldı. İyi bir başlangıç yaptık. Şimdiye kadar aldığımız neticelere bakarsak bu Süper Lig'e yeni çıkan bir takım için kötü bir netice değil. Ama her mağlubiyet üzücüdür. Dolayısıyla bugün mağlubiyete üzülüyoruz. Dolayısıyla bugünü çabuk unutmak mecburiyetindeyiz. Mağlubiyetler futbolda yaşanan şeyler, her takım yaşar. Ama bu bizi sene başından koyduğumuz hedeften uzaklaştırmaz” dedi.