''Mustafa Kapı, Selçuk İnan yüzünden gitti''

Galatasaray'da 17 yaşındaki Mustafa Kapı sözleşme imzalamadı. Bu açıklamanın ardından sosyal medyada Selçuk İnan gündeme girdi. Mustafa Kapı açıkladı, Fenerbahçe olacak mı, neden sözleşme imzalamadı, kaç yaşında mevki neresi, sözleşmesi ne zaman bitecek, menajeri kim işte tüm detaylar haberimizde...
18 Şubat 2020 01:40- Son Güncelleme - 17 Şubat 2020 23:04
Google news abonelik

Mustafa Kapı, Galatasaray'ın tarihinde bir lig maçında süre alan en genç futbolcu unvanına sahip olmuştu. Teknik Direktör Fatih Terim, 4-2 sona eren Sivasspor maçında Mustafa Kapı'ya süre verip tarihe geçmesini sağlamıştı. Maçtan sonra taraftarın sahaya davet etmesi üzerine taraftara üçlü çektiren genç oyuncu, Galatasaray ile sözleşme imzalamadığı için kadro dışı kaldı. Sarı kırmızılıların sosyal medya hesabından duyurduğu bildiriden sonra Selçuk İnan gündeme girdi. Bazı Galatasaray taraftarları, 34 yaşındaki tecrübeli oyuncu Selçuk İnan'ı kadroya alırsanız, Mustafa Kapı'da kaçar diye tweetler atmaya başladı.

İşte o paylaşımlardan Ajansspor'un derledikleri;

''İşte Galatasaray'ın açıklaması''

''İşte Galatasaray'ın açıklaması''

Ajansspor'un elde ettiği bilgiye göre Mustafa Kapı'nın Galatasaray'da kendime iyi bir gelecek görmüyorum diyerek sözleşme uzatma teklifini reddettiği öğrenildi. 

HABERİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!