Mustafa Kaplan: "Gençlerbirliği'nden teklif alırsam..."

17 Haziran 2019 00:21- Son Güncelleme - 16 Haziran 2019 21:23
Google news abonelik

Ankaragücü ile yollarını ayıran Mustafa Kaplan, TRT Spor'a bağlanarak son gelişmeleri ve ayrılık sürecini değerlendirdi. Mustafa Kaplan'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Gençlerbirliği'nden teklif gelirse çalışırım"

 Ankaragücü büyük bir camia, büyük bir çınar. Kimseyi kırgın değilim. Ben Ankaragücü'nde 10 yıl, Gençlerbirliği'nde de 17 yıl çalıştım. Gençlerbirliği bildiğim bir camia. Gençlerbirliği'nden teklif gelirse seve seve çalışırım. Fakat Gençlerbirliği ile görüşmem olmadı. Süper Lig'den 2 kulüp bugün beni aradı ve çalışmak istedi. Bugün attığım tweetten sonra 2 kulüp beni aradı ve çalışmak istedi. Ben de hocaları olduğu için bu teklifi reddettim. Ankaragücü'nde bu sezon yaptıklarımızı geçtiğimiz yıllarda da yaptık fakat gündem olamadık. Bizim ilk 11'imizde görev alan 9 oyuncuya Süper Lig takımlarından teklif geldi.

Fenerbahçe'den teklif geldi mi?

Denizlispor'dan çok oyuncumuzu sordular. Fenerbahçe'den Boyd için kimse beni aramadı. Djedje ve Pinto için Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman beni aradı. Ankaragücü'nün yolu açık olsun.