Mustafa Kaplan: “VAR'dan goller sürekli iptal olunca...”

28.12.2020 - 18:35 | Son Güncellenme: 28.12.2020 - 18:35

Son dakika haberleri... Süper Lig'de Gençlerbirliği, 4 golün VAR'dan döndüğü çılgın maçta Kayserispor'u 3-2 mağlup etti. Maçın ardından Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mustafa Kaplan neler söyledi? İşte detaylar...

Süper Lig'in 15. haftasında Gençlerbirliği, 5 golün VAR'dan döndüğü olağanüstü maçta Kayserispor'u 3-2 mağlup etti. Maçın ardından Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mustafa Kaplan değerlendirmelerde bulundu.

Kaplan'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Dün itibarıyla bizim rakiplerimizin hepsinin kazanması bizde baskı oluşturdu. Bugün takım oyununu iyi oynadık. 2 kere geriden gelerek beraberliği yakalamak öne geçmek sevindirici. Galibiyeti büyük Gençlerbirliği taraftarına armağan ediyorum. Onlar hak etmişti. Geriye düştüğümüzde korkularımız oldu, çünkü rakipte iyi oyuncular vardı. Takım oyununu iyi oynadık, 3. bölgede iyi ürettik. Maçı kazanmak için yapılan hamleler önemliydi. Oynayan oynamayan herkesi kutluyorum. Çünkü biz bir takımız. Yürekli oynayan herkesi kutluyorum. Basınımız, çaycımızı, aşçımızı herkesi kutluyorum. VAR'dan goller sürekli iptal olunca bugün bir basiretsizlik mi var kendi aramızda konuştuk. Cüneyt hoca ve ekibini de kutluyorum. Biz de gördük kararları ve hepsi de doğru. Hocaya çok saygı duyuyorum, diğer hakemlerimize de. Cüneyt hoca da bizim ülkemizin iyi hakemlerimizden bir tanesi. Verdiği kararlar da saygı duyuyorum. Verdiği kararlar doğruydu bugün. İnandık, savaştık ve kazandık."

Senin için hazırladığımız haberler