Mustafa Özer: "Ben hayatımda ilk defa böyle bir hakem gördüm"

01.12.2020 - 18:39 | Son Güncellenme: 01.12.2020 - 18:40

Ankaraspor’u 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından konuşan Menemenspor Teknik Sorumlusu Mehmet Ali Beşel, yarından itibaren hazırlıklarına başlayacakları Bandırma maçından da 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi. Ankaraspor Teknik Direktörü Mustafa Özer ise TFF 1. Lig’e bir an önce VAR sisteminin gelmesi gerektiğini ifade etti.

Menemenspor'un Ankaraspor'u 2-1 yendiği karşılaşma sonrası Menemenspor Teknik Sorumlusu Mehmet Ali Beşel ve Ankaraspor Teknik Direktörü Mustafa Özer açıklamalarda bulundu. 

"Elimizden gelen her şeyi yapmaya çalıştık"

TFF 1. Lig’de ertelenen 8. hafta maçında Ankaraspor’u konuk eden Menemenspor, rakibini 2-1 mağlup etti. Maçın ardından açıklamalarda bulunan Menemenspor Teknik Sorumlusu Mehmet Ali Beşel, mücadele seviyesi yüksek bir karşılaşma oynadıklarını ifade ederek, “Ümraniye maçından sonra çok fazla dinlenemedik. Elimizden gelen her şeyi yapmaya çalıştık. Çocuklar ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Maçın sonunda 3 puana ulaştık. Hedefimiz bundan sonraki maçlar. Yarından itibaren Bandırma maçına kilitleneceğiz. Bu maçtan da 3 puanı almak istiyoruz” diye konuştu.

"Ben hayatımda ilk defa böyle bir hakem gördüm"

Mağlup oldukları için üzgün olduklarını söyleyen Ankaraspor Teknik Direktörü Mustafa Özer ise, “İlk yarıda bireysel hatalardan gol yedik. İkinci yarıda yaptığımız değişikliklerle takımı oyuna ortak etmek istedik. Penaltıdan gol yiyerek mağlup ayrıldık. Ben hayatımda ilk defa böyle bir hakem gördüm. VAR sisteminin bir an önce TFF 1. Lig’e gelmesi gerekiyor. Bu çocukların emeğine, mücadelesine yazık” dedi.

Senin için hazırladığımız haberler