AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mustafa Reşit Akçay'dan sevindirici haber

Ajansspor Editör
Ozan Ermiş
İlk Yayınlanma : 01 Tem 2021 - 18:50 / Son Güncelleme : 01 Tem 2021 - 18:54

Solunum rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi gören TFF 1. Lig ekibi Kocaelispor’un teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay'ın son durumu hakkında bilgi geldi.

AJANSSPOR-HABER

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Hamdullah Çuvalı, Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde tedavi gören teknik direktör Mustafa Reşit Akçay'ın sağlık durumu ile ilgili açıklamada bulundu.

 

Ziyaret sonrası açıklama 

Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, sosyal medya hesabından Akçay ile birlikte fotoğrafını paylaşarak "Mustafa hocamızı Farabi Hastanemizde ziyaret ettim. Durumu iyi elhamdülillah. Gittikçe daha iyi olacak. Herkese selamı var. Doktorlarımız harika. Hepsine sonsuz teşekkürler" ifadelerini kullandı.

 

Yoğun bakıma alınmıştı

TFF 1. Lig ekiplerinden Kocaelispor’un teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay, solunum şikayeti nedeniyle 18 Haziran günü Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Akciğerlerinde yaşadığı bir rahatsızlıktan ötürü tedavi altına alınan Akçay durumunun ağırlaşması üzerine yoğun bakımda tutuluyordu. Akçay daha önce Korona virüse yakalanmış ve ağır bir hastalık süreci geçirmişti.

Abdullah Avcı'dan Akçay ailesine ziyaret

Öte yandan Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Mustafa Reşit Akçay'ın ailesini ziyaret etti. Akçay'ın eşi Ayfer Akçay ve yakınlarıyla bir süre sohbet eden Avcı'nın, aileye "geçmiş olsun" dileklerini ilettiği kaydedildi.