Mutlu Sarayköylü: 'Koray Şener'in acısını yaşıyoruz'

06.11.2018 - 21:05 | Son Güncellenme: 06.11.2018 - 21:05

Sahasında ağırladığı Gebzespor ile 2-2 berabere kalan Tire 1922'de Başkan Mutlu Sarayköylü karşılaşmayı ve Koray Şener'in hayatını kaybetmesini değelendirdi.

Başkan Sarayköylü, "Bugün futbol konuşacak durumda değiliz. Elbette bir maç değerlendirmemiz olacak. Ama önce yitirdiğimiz kardeşimize saygımızı göstermek zorundayız. Uğruna kilometreler ve yıllar verdiği takımı uğruna canını veren Koray kardeşimizin acısını yaşıyoruz. Fenerbahçe Camiası ve kederli ailesine baş sağlığı dileriz. Koray Şener’in adını yaşatmak ve gülen yüzünün futbolda ılıman bir ortam yaratmasına yardımcı olmak adına Tire 1922 olarak üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız. Çok üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz" dedi.

Sarayköylü sözlerini şöyle sürdürdü:

"Maça gelince; kazanmak için sahaya çıkmıştık. Alt sıradaki rakiplerimizin puan kaybettiği haftada kazanarak farkı açmak ve ilk 2’de kalmak istedik. Ancak istediklerimizi yapamadık. Sahadan beraberlikle ayrıldık. Ligde ikinci sıradayız. Ama bu bizim için yeterli değil. Sezon başından sonuna kadar en iyi seviyede olmak istiyoruz. İç sahadaki hatalari tekrarlamadan 3 puanları almamiz lazım. Bundan sonraki maçları en az kayıpla atlatacağız"

 

Senin için hazırladığımız haberler