Nazifoğlu'na cevap! Saraçoğlu'ndan salvolar!

20 Mart 2017 00:29- Son Güncelleme - 20 Mart 2017 00:29
Google news abonelik
Nazifoğlu'na cevap! Saraçoğlu'ndan salvolar!

AJANSSPOR -  Galatasaray Kulübü’nde yaşanan istifa sonrası gözler Levent Nazifoğlu’na çevrildi. Görevinden ayrıldığını ve futboldan tamamen uzaklaşmak istediğini söyleyen Nazifoğlu, Beyaz Tv’deki yayında Galatasaray’da yöneticilik yapmış olan Özer Saraçoğlu hakkında sert sözler söyledi.

Nazifoğlu, ”Özer Saraçoğlu ile ilgili bir şey demeye gerek yok. Fatih Terim’in kapısını çalmadan içeri giremeyen bir yöneticiydi” şeklinde konuştu. Saraçoğlu’ndan Levent Nazifoğlu’nda cevap geldi. Saraçoğlu, sosyal medya hesabından sert sözlerle istifa eden yöneticiyi hedef aldı.

Özer Saraçoğlu’nun yaptığı açıklamalardan en çok dikkat çeken sözler şu şekilde :

"Sözde delikanlı!"

Biraz Galatasaray kültürü olsa bunları televizyonda konuşmaz. Bir de benim üstümden liseye sallıyor. Yazık bize. Çok yazık. Senelerce adam sandık bu adamı. Delikanlı susar, konuşmaz. Sözde delikanlı!

Fatih Terim ile ilgili yorumu üzerine...

Benim Fatih hoca ile 30 yıllık dostluğum var. Hocaya sevgi ve saygımı küçümsemek ayıptır. Başarı olur olmaz, esas sorun kalitenin yerin dibine gitmesi. Başarı ikinci sırada. Satışa devam. Şimdi de başkanı satıyor.

"Doğan çocuk ne olacak?"

Sporseverler beni bir kaza olarak görsünler diyor. Kaza ama doğan çocuk ne olacak? Gazeteciler, basın beni rahat bıraksın diyor. Telefonunu kapatırsın biter.