Ndiaye transferinde mutlu son!

29.01.2018 06:02 - Son Güncelleme -
Ndiaye transferinde mutlu son!

Galatasaray, Senegalli oyuncu için İngiliz ekibiyle 16 milyon euro garanti, artı 1 milyon euro bonus karşılığında anlaştı.

G.Saray Ndiaye için İngiliz ekibi Stoke City ile anlaşma sağladı. Stoke City'nin 15 milyon euro+1 milyon euro bonus teklif ettiği Senegalli oyuncu için dün yapılan görüşmeler sonrası prensip anlaşmasına varıldı.

G.Saray 16 milyon euro+1 milyon euro bonus karşılığında Senegalli oyuncuyu İngiliz ekibine vermeyi kabul etti. İlk planda, "Biz Premier Lig ekibiyiz, anlaşmayı bozmayız" diyerek geri adım atmayan İngliz temsilcisinin fiyatı 1 milyon euro artırmayı kabul ettiği öğrenildi. Transferin bugün ya da yarın resmen açıklanması bekleniyor.

Terim, Ndiaye'nin Premier Lig'e gitmek istemesi nedeniyle bu satışa izin vermişti. Bu arada 7.5 milyon euro'ya Osmanlıspor'dan alınan Ndiaye için başkent ekibine herhangi bir ödeme yapılmayacak. Ndiaye'nin sözleşmesindeki özel maddede futbolcu 2018-19 ya da sonrasındaki sezonda G.Saray'dan başka bir kulübe giderse Osmanlıspor transferden pay alabilir maddesi bulunuyor. (Akşam)

Kevin De Bruyne, Adnan Januzaj'ın ayaklarını yerden kesti

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up