Ne Orman'a ne Çebi'ye teşekkür etti

Abdullah Avcı, kişisel internet sitesinde bir veda mesajı yayınladı. Mesajda eski başkan Fikret Orman'a ve Ahmet Nur Çebi'ye değinmemesi ise dikkat çekti.
25 Ocak 2020 17:16- Son Güncelleme - 25 Ocak 2020 17:16
Google news abonelik
Ne Orman'a ne Çebi'ye teşekkür etti

Beşiktaş ile yolları ayrılan teknik direktör Abdullah Avcı, kişisel internet sitesinden bir veda mesajı yayınladı. Mesajda eski başkan Fikret Orman'a ve şu anki başkan Ahmet Nur Çebi'ye değinmemesi dikkat çekti.

Avcı'nın açıklaması şu şekilde:

"10 Haziran 2019 günü başladığım Beşiktaş futbol A takım teknik direktörlüğü görevim 24 Ocak 2020 tarihi itibariyle sona ermiştir. Süreç boyunca, karşılaştığımız tüm zorluklara rağmen, Beşiktaş kulübüne hizmet etmenin büyük onurunu yaşadım. Bir aile olmanın ilk kuralına sadık kalıp sorunlarımızı yansıtamamanın doğru olduğuna inandım. İmkansızlıklarda kenetlenmeyi, sorunlara değil çözümlere odaklanmayı seçtim. Yaşadığımız tüm maddi ve manevi zorluklarda, yanımda duran teknik ekibime, bana olan inancı ve anlayışı için minnettarım. İyi ve kötü günde desteğini esirgemeyen, tutkusu ve coşkusu ile bana unutulmaz anlar yaşatan Beşiktaş taraftarına da sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bu ayrılığın, hak ettikleri başarıyı getirmesini temenni ederim. Saygılarımla."

Ahmet Nur Çebi'den Abdullah Avcı açıklaması

AJANSSPOR

Tuncay Şanlı'nın Premier Lig'de attığı en güzel goller