Negredo'ya kulüp aranıyor

15.06.2018 - 15:06 | Son Güncellenme: 15.06.2018 - 12:21

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, İspanyol golcüye kulüp bulmak için Avrupa seferine çıktı: Yaklaşık 4,5 milyon Euro garanti ücret kazanan Alvaro Negredo’dan kurtulmak isteyen Siyah-Beyazlılar’da başkan Orman soluğu İspanya’da aldı. Burada birkaç kulüp yetkilisi ile görüşecek olan Orman, daha sonra İngiltere ve Almanya’ya gidecek!

Mali açıdan sıkıntılı bir süreçten geçen Beşiktaş’ta gözler elden çıkarılacak oyunculara çevrilirken listenin en başında yer alan Alvaro Negredo için seferberlik ilan edildi.

Sezon başında 2 milyon 500 bin Euro’ya Valencia’dan transfer edilen ve yıllık da yaklaşık 4,5 milyon Euro kazanan İspanyol forvet için başkan Fikret Orman’ın bizzat kendisinin takım arama kararı verdiği öğrenildi.

Bu doğrultuda İspanya’ya çıkarma yapan Orman’ın burada bazı menajerler ve kulüp yetkilileri ile bir araya geleceği kaydedildi. Negredo’nun da futbol hayatına ülkesinde devam etme isteği nedeniyle bazı La Liga ekiplerinin temsilcileri ile masaya oturacak olan Fikret Orman, istediği teklifi alması halinde transfer için düğmeye basacak.


BAŞKANIN İNANCI TAM


Başkan Fikret Orman, İspanya’da aradığını bulamazsa dümeni önce İngiltere’ye kıracak. Burada da iyi ilişkiler içinde olduğu bazı kulüp yöneticilerine Negredo’yu önerecek olan Siyah-Beyazlı kulübün başkanının son durağı ise Almanya olacak.

En kötü ihtimalle İspanyol golcünün maliyetinden kurtulmanın planlarını yapan Orman’ın, bu Avrupa turundan bir hayli umutlu olduğu ve Alvaro Negredo’yu elden çıkaracağını düşündüğü öğrenildi. (Habertürk)

Senin için hazırladığımız haberler