Nenad Bjelica geleceği hakkında konuştu!

27 Haziran 2020 17:22- Son Güncelleme - 27 Haziran 2020 17:30
Google news abonelik

Fenerbahçe'nin teknik direktör adayları arasında yer alan Hırvat çalıştırıcı Nenad Bjelica, ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu. Geleceği hakkında neler söyledi? Real Betis'ten resmi teklif var mı? İşte detaylar...

İsa Kethüda - AJANSSPOR

Sportske'de yer alan habere göre; 48 yaşındaki teknik adam, salı günü (23 Haziran 2020) Dinamo Zagreb stadyumunun güney girişinde yer alan Maxi Pub'da arkadaşlarıyla birlikte kahve içerken görüntülendi.

"Anlaştık ve ayrıldık"

Dinamo Zagreb kulübü ile aralarında bir sorun olmadığını belirten Bjelica, "Kulüpte değildim, tüm koşullar üzerinde anlaştık ve ayrıldık, sorun yok" dedi.

"Resmi teklif yok"

"Resmi teklif yok"

Real Betis iddiaları hakkında da konuşan Bjelica, "Real Betis'ten şu ana kadar bana gelen resmi bir teklif yok. Ancak doğru, İspanyol gazeteciler tarafından arandım, birkaç röportaj verdim ama Endülüs kulübünden beni kimse aramadı" diyerek sözlerini tamamladı.

Hırvat teknik adam Fenerbahçe ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Bilindiği üzere, 10 Haziran 2020 tarihinde Fenerbahçe hakkında bir açıklama yapan Bjelica, son temaslarının 1 ay önce yapıldığını ifade etmişti. 

Fenerbahçe hakkında ne söylemişti?

"Fenerbahçe'den 1 aydır haber alamadım. Son temasımızı 1 ay önce yapmıştık, ilerleyen bir durum yok. O zaman ortada bir anlaşma yoktu. Birçok yerden telefon alıyorum ama nereye gideceğim belli değil. Şunu net olarak söyleyebilirim ki; Fenerbahçe benimle ilgilenen tek kulüp değil"

Yasal Uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.