AjanssporAjansspor uygulamasını indir

2021 Netflix üyelik ücreti ne kadar, hangi paket kaç TL?

İlk Yayınlanma : 07 Oca 2020 - 23:58 / Son Güncelleme : 28 Tem 2021 - 00:33

2021 yılı Netflix ücretleri ne kadar oldu, hangi paketler var ve fiyatları nedir? Netflix'e nasıl üye olunur sorusunun yanıtı ve güncel fiyat listesi haberimizde.

 

Netflix üyelik ücreti 2020 ne kadar? Merak konusu oldu. Dünyaca popüler dizi ve film platformu Netflix üyelik ücretlerinde zama gitti. İşte yeni fiyatları

NETFLİX ÜYELİK ÜCRETİ 2020 NE KADAR?

Bilgisayara uyumlu televizyon, cep telefonu ve tablette izleyebileceğiniz Netflix'te ücretlendirmeler şöyle;


Temel: 17,99 TL
Standart: 29,99 TL
Özel: 41,99 TL

1- Netflix Basic Paket: Aynı anda sadece tek bir cihazın yayın izlemesine imkan veriyor. İçerikte standart çözünürlük sağlıyor. Ücreti ise aylık sadece 17.99 TL.

2- Netflix Standart Paket: Aynı anda iki cihazdan yayın izleme olanağı mevcut. Ayrıca içeriklerde HD yayın (720p) çözünürlük sağlıyor. Ücreti ise aylık sadece 29.99 TL.

3- Netflix Premium Paket: Aynı anda 4 cihaza kadar yayın izleme imkanı var. İçeriklerde HD ve Ultra HD (1080 / 4K) çözünürlük sağlıyor. Aylık ücreti ise sadece 41.99 TL.

NETFLİX'E ÜYE NASIL OLUNUR?

Netflix’in online bir servis olması sayesinde abonelerinin servisi farklı platformlardan kullanabiliyor olması en avantajlı yanlarından biri. iOS, Android ve Windows Phone tabanlı mobil cihazlarınız ve PC’nizden Netflix içeriklerini tüketmeniz mümkün. Buna karşın Netflix kullanmanın en keyifli olduğu platform, tahmin edebileceğiniz gibi TV. Artık VPN gibi işi zorlaştıran geçitleri kullanmak zorunda olmadığımız için, Netflix’in Türkiye’ye açılmasının en iyi tarafı servisi TV’den izlemenin epey bir kolaylaşması. Netflix’e aşina olmayanların bu keyfi rahatça yaşaması için uygun olan yollardan birini izleyerek Netflix’i TV’nizde izlemeye başlayabilirsiniz

NETFLİX 2021 GÜNCEL FİYATLARI NE KADAR?

  • Netflix, 2021 fiyatlarını güncelledi. Paketler ise yine aynı kaldı. Ancak platformun içerisinde yerli ve yabancı pek çok yeni içeriğe yer verildi. Peki Netflix paketleri ne kadar oldu?
  • Temel Plan: Aylık 26,99 TL ödüyorsunuz ve üyelik hesabınızı yalnızca siz kullanıyor, başka biriyle paylaşamıyorsunuz.
  • Standart Plan: Aylık 40,99 TL ödemeniz gerekiyor. 1080p görüntü kalitesine sahip oluyorsunuz. Hem PC ekranları hem de televizyon ekranları için kullanabiliyorsunuz. aynı anda 2 farklı cihazdan hesaba giriş yapabilir ve kullanım gerçekleştirebilirsiniz.
  • Özel Plan: Netflix'in en fazla özelliği içinde barındıran plan. Ayda 54,99 TL ödüyorsunuz. Gelen özellikler ise  4K çözünürlük ile HDR destekli net ve canlı renkler. Aynı anda 4 farklı cihazdan giriş yapabilirsiniz.