Nevriye Yılmaz: "Buralara geleceğimi düşünmüyordum"

13 Eylül 2017 17:43- Son Güncelleme - 13 Eylül 2017 17:43
Google news abonelik
Nevriye Yılmaz: "Buralara geleceğimi düşünmüyordum"

Nevriye Yılmaz GS TV’de açıklamalarda bulundu

Sırbistan’ın Belgrad şehrinde 7 günlük kamp yapan Galatasaray Kadın Basketbol Takımı İstanbul’a dönerken, takımımızın yardımcı antrenörlerinden Nevriye Yılmaz Galatasaray Televizyonu’nda yayınlanan “Son Topa Kadar” programında İbrahim Demir’in sorularını yanıtladı.

Takımın son durumu ve önümüzdeki kamp programı hakkında bilgiler veren Nevriye Yılmaz, “Sırbistan kampı gerçekten çok faydalı geçti. Yeni bir ekibiz. Koçumuzun kendi seçtiği oyuncularla verimli bir transfer sezonu yaşadık. Takımdaki arkadaşlık çok iyi durumda. Oyuncularımızın çalışma veriminden çok memnunuz. Hazırlık kampında iki de galibiyet aldık. Bu akşam da Kıbrıs’a geçiyoruz. Çok kısa sürede kaynaşma oldu. Ben de özenmiyor değilim arkadaşlıklarına. Şimdi daha çok maç yaparak hocamızın istediği sisteme adapte olmaya çalışacağız. Çok kaliteli takımlarla oynayacağız. Her şey çok güzel gidiyor.

‘Modern Heroes’ yarışması için 32 kişinin arasında olmak bile benim için çok büyük mutluluk ve gurur kaynağı. Buralara geleceğimi düşünmüyordum. Yıllardır Euroleague’de de emek oyuncular var. Biraz da şanslı olduğumu düşünüyorum. Galatasaray gibi basketbolu çok yakından takip eden seyirci grubunun desteğiyle buraya geldiğimi kabul ediyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum destekleri için” diye konuştu.