Neymar, gözüne ünlü İtalyan model Nasti'yi kestirdi

Paris Saint Germain'in Brezilyalı futbolcu Neymar, yeni bir aşka yelken açtı. Son olarak Brezilyalı süperstar Natalia Barulich ile birlikte olan ve geçtiğimiz aylarda ayrılan Neymar, İtalyan giyim markalarının modelliğini yapan Chiara Nasti'yi gözüne kestirdi. İşte detaylar...
11 Şubat 2021 14:07- Son Güncelleme - 11 Şubat 2021 14:18
Google news abonelik

AJANSSPOR - HABER

Paris Saint Germain'in Brezilyalı futbolcu Neymar, yeni bir aşka yelken açtı.

Son olarak Brezilyalı süperstar Natalia Barulich ile birlikte olan ve geçtiğimiz aylarda ayrılan Neymar, italyan giyim markalarının modelliğini yapan Chiara Nasti'yi gözüne kestirdi.

İtalya'nın en çok okunan spor gazetelerinden biri olan Corriera Dello Sport'un haberine göre Neymar'ın son zamanlarda peşinden konuştuğu güzelinin ünlü İtalyan model Chiara Nasti olduğunu iddia etti.

23 yaşındaki model Nasti ile Instagram üzerinden uzun süredir mesajlaştığı öğrenilen Neymar'ın kısa süre içinde Instagram'da 1.7 milyon takipçisi bulunan güzelle bir araya gelip ilişkiyi başlatmak istediği belirtiliyor. (Skorer)

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!