• Diğerleri

Neymar suskun, Barcelona karamsar!

25 Ağustos 2019 16:23- Son Güncelleme - 25 Ağustos 2019 13:30
Google news abonelik

PSG’den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Neymar’ın Barcelona’ya transferi pek olası görünmüyor. Katalan basını, Barça’nın bu transfer konusunda karamsar olduğunu yazdı. İşte detaylar...

Avrupa’da son dönemin en çok konuşulan konularının başında Neymar geliyor. Yıldız oyuncu kariyerine PSG’de devam etmek istemezken transferi için önünde sadece üç seçenek var: Barcelona, Real Madrid ve Juventus.

PSG'nin tavrı net!

PSG'nin tavrı net!

Mundo Deportivo’nun haberine göre Barcelona, bu transfer konusunda pek umutlu değil. PSG’nin transfer görüşmelerindeki katı tutumu Barça’yı karamsarlığa sevk eden unsurlardan sadece biri.

Mali olarak iyi durumda değil!

Mali olarak iyi durumda değil!

Griezmann transferinde bankadan kullanılan kredinin de kulübün içinde bulunduğu mali durumu yansıttığı ve bu yüzden Neymar’a ayrılacak bir bütçe olmadığı belirtiliyor.

Dembele gitmek istemiyor!

Bu transfer için bazı oyuncuları takasta kullanmayı planlayan Barcelona’da Coutinho’nun da Bayern Münih’e gitmesi elini zayıflattı. Neymar transferinde kullanılması beklenen Dembele’nin de her fırsatta Barcelona’da kalmak istediğini söylemesi işi çıkmaza sürüklüyor.

Neymar sessiz!

Neymar sessiz!

Öte yandan Neymar’ın tüm bu süreçte sessiz kalması da Barcelona’yı düşündürüyor. Brezilyalı yıldızın bu tavrının Real Madrid veya Juventus’a transfer olmaya sıcak baktığı şeklinde yorumlanıyor.

AJANSSPOR

Unutulmaz bir topuk pası ve harika bir gol