Neymar'dan 500 kişilik parti

PSG'nin dünyaca ünlü yıldızı Neymar'ın dünyayı etkisi altına alan koronavirüse rağmen ülkesi Brezilya'da 5 gün süren parti vermesi üzerine soruşturma başlatıldı. İşte detaylar...
1 Ocak 2021 13:23- Son Güncelleme - 1 Ocak 2021 13:31
Google news abonelik

AJANSSPOR - HABER

PSG'nin dünyaca ünlü yıldızı Neymar, pandemi nedeniyle yılbaşı partilerin yasaklandığı Brezilya'da 500 kişiyle 5 gün süren parti verdi.

PSG'nin Brezilyalı yıldızı Neymar'ın Rio de Jenerio'da 500 kişinin katıldığı 5 gün süren bir parti düzenlediği iddia üzerine Rio savcılığı soruşturma başlattı.

Rio savcısı yaptığı açıklamada, "Neymar tarafından düzenlenen partiyle ilgili olarak basının ifşa ettiği bilgilere dayanarak çok sayıda şikayet" aldıktan sonra soruşturma açtığını duyurdu.

Mankenler, Brezilya'ya akın etmişti

Yılbaşı öncesi dünyanın birçok yerinden manken ve modeller bir anda Brezilya'nın Rio kentinden birlikte fotoğraf paylaşmasından sonra akıllara ilk olarak Neymar'ın vereceği parti geldi.

Sosyal medyadan paylaşılan fotoğraların Rio'da bir sahilden olurken, bulunan konumun Neymar'ın Rio'daki milyon euroluk malikanesindeki sahili olduğu iddia edildi.