NFL yıldızı Antonio Brown'a tecavüz suçlaması

11 Eylül 2019 21:17- Son Güncelleme - 11 Eylül 2019 18:18
Google news abonelik

NFL’de son günlerin olay oyuncusu olan ve dün New England Patriots’ın kadrosuna kattığını duyurduğu Antonio Brown, eski antrenörü Britney Taylor’a tecavüz etmekten suçlandı.

İlk olarak New York Times’ta çıkan haberde, Britney Taylor’ın salı günü Florida Eyaleti’nde açılan davada, yıldız wide receiverın kendisine üç kez tecavüz ettiğini söylediği belirtildi. Brown’ın Haziran 2017’de iki kez; Mayıs 2018’de de bir kez olmak üzere Taylor’a çirkin girişimde bulunduğu açıklandı.

Dayanıklılık ve esneklik isteğinden…

Central Michigan Üniversitesi’nin Hıristiyan Atletler Bursun’dan tanışan ikiliden Britney Taylor, Haziran 2017’de Antonio Brown’ın Facebook’tan “Bana dayanıklılık ve esneklik çalıştırır mısın?” diyerek kendisinden yardım istediği ve akabinde tecavüze uğradığını anlattı. Taylor, Mayıs 2018’de ise, Brown’ın Miami’deki evinin yatak odasında tecavüze uğradığını ve bu olayda, “Hayır! Yapma!” dediğini davada söyledi.

Antonio Brown ise, hakkında çıkan haberleri yalanladı.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!