NFL’de koronavirüs vakaları çıkmaya devam ediyor

NFL’de hangi takımlarda koronavirüs vakasına rastlandı? Hangi karşılaşmalar ertelendi? Detaylar haberimizde…
4 Ekim 2020 14:44- Son Güncelleme - 4 Ekim 2020 14:44
Google news abonelik

Bertan Erman

ABD Ulusal Futbol Ligi NFL’de Koronavirüs sorunları ortaya çıktı. Bu nedenle bazı karşılaşmalar ertelendi.

Koronavirüs vakası, ilk olarak Tennessee Titans’ta görüldü. Nashville ekibi, bazı oyuncuların ve teknik ekipten kişilerin COVID-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı. Bu nedenle NFL, Titans’ın 4. haftada Pittsburgh Steelers ile oynayacağı maçı ileri bir tarihe erteleneceğini bildirdi. Tennesse Titans, son olarak, oyunculardan Adam Humphries, Kristian Fulton, Kamalei Correa, DaQuan Jones ve Beau Brinkley’in COVID-19 listesine alındığını açıkladı.

Daha sonra, dün New England Patriots’tan Koronavirüs haberi geldi. Bu sezon transfer edilen yıldız oyun kurucu Cam Newton’ın COVID-19 testinin pozitif çıktığı iddiaları doğrulandı. Ayrıca, Kansas City Chiefs’in antrenman kadrosundaki oyun kurucusu Jordan Ta’amu da virüs kaptı. NFL, bu akşam oynanması planlanan Kansas City Chiefs – New Engand Patriots maçının pazartesi veya salı günü oynanacağını duyurdu.

Koronavirüs ile ilgili son gelişme New Orleans Saints’te yaşandı. Louisiana ekibi, takımın fullback pozisyonunda görev yapan oyuncusu Michael Burton’ın COVID-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı. Saints, bugün Detroit Lions’ın deplasmanda konuğu olacak.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!