Nihat Kahveci'den güldüren totem anısı

Feride Kara
16.07.2022 - 16:34 | Son Güncellenme: 16.07.2022 - 16:42

Beşiktaş'ın eski yıldızlarından Nihat Kahveci katıldığı bir programda formasını giydiği İspanyol ekibi Villarreal'deyken yaşadığı ilginç bir anıyı anlattı.

İspanya'da Real Sociedad, Villarreal gibi takımların formasını giyen 2006 yılında Villarreal'e transfer olan ve 2009 yılına kadar burada oynayan Nihat Kahaveci teknik direktör Manuel Pellegrini'nin yardımcısı ile ilgili yaşadığı bir anısını anlattı.

İlgini Çekebilir
Nihat Kahveci: "Yapılan büyük bir yanlıştır!"
Habere Git

Allah'tan 2 gol attım da kurtardık

Kahveci "Pellegrini'nin bir yardımcısı vardı, Güney Amerikalı ama hep yanında şu anda da yanında, bir gün tesislere geldim bir boş yer buldum tesiste arabayı park ettim, Pellegrini'nin yardımcısının park ettiği yermiş. Totemcidir o da sahaya çıkıyor direklere dokunur." diyen Kahveci, Geldi benim odama kapımı vurdu açtım kapıyı, 'buyur hocam' dedim 'benim yerime park etmişsin' dedi. 'Noldu hocam boş buldum park ettim' dedim, 'hayır ben oraya park edince hep kazanıyoruz' dedi. 'E tamam yarın da kazanırız' dedim. Böyle bir sinirlendi. Ama yastığa kafamı koydum yarın yenilirsek ben yandım dedim. Allah'tan 2 gol attım da kurtardık.

 
 

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler