AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray'da Eşref Hamamcıoğlu'nun Listesindeki Nizam Hışım Kimdir?

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 22 Nis 2022 - 17:47 / Son Güncelleme : 22 Nis 2022 - 17:49

Galatasaray Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu'nun yönetim kurulu listesindeki Nizam Hışım kimdir? Nizam Hışım kaç yaşında ve ne iş yapar? İşte detaylar.

AJANSSPOR - HABER

Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın idari yönden ibra edilmemesinin ardından seçim süreci başladı. Camiada başkanlığa aday olduğunu açıklayan isimler, Metin Öztürk ile beraber Eşref Hamamcıoğlu oldu. Hamamcıoğlu'nun 10 kişilik yönetim kurulu listesinde ise Nizam Hışım bulunuyor. Peki Nizam Hışım kaç yaşında ve kimdir? Nizam Hışım ne iş yapar? Tüm detaylar haberimizde...

Nizam Hışım kimdir ve ne iş yapar?

Galatasaray'da gayrimenkul projeleri, emlak geliştirme, parekende ve kamu ilişkileri konularında görev alacak Nizam Hışım, parekende turizm, finans, emlak ve inşaat sektöründe 40 yıllık deneyime sahiptir.

Hışım Grup Yönetim Kurulu Başkanı olan Nizam Hışım, dört dönemdir Beyoğlu Güzelleştirme ve Koruma Derneği Başkanlığı, Büyükada Su Sporları Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği, Galatasaray Perakende A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği ve Beyoğlu İlçe Emnniyet Derneği Başkanlığı yapmaktadır.