Noray Nakış Radyospor'a konuştu! River Plate Muslera'yı transfer edecek mi?

18 Haziran 2018 17:18- Son Güncelleme - 18 Haziran 2018 20:18
Google news abonelik

Arjantin'de yaşamını sürdüren futbol adamı Noray Nakış, 2018 Dünya Kupası'nda mücadele eden Arjantin takımından ve bu takımda görev alan oğlundan bahsetti.

Nakış, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın River Plate Muslera'yı transfer edecek mi? sorusuna da yanıt verdi

"Oğlum şu an Arjantin Milli Takım sorumlularından biri olarak yer alıyor"

"Capello'nun görüşlerine katılıyorum. Orta sahayı değiştirir diye düşündük ama yapmadı. Kanatların iyi kullanılması etken oldu"

 

"Arjantin'in rakiplerinin hep kendi sahasından dışarı çıkmadığını gördük. İyi müdafaa yaptılar ve orada Higuain olsa yanlış olurdu bana göre. Böyle savunması iyi takımlara çalımlarla girebilirsiniz"

"Icardi takımda olmalıydı"

"Icardi takımda olmalıydı"

"Rakip takımı inceliyorsun ama onu tatbik etmek kolay değil. Mutlaka değişiklik olacaktır. Icardi'nin Milli Takım'da olmaması herkesi etkiliyor. İtalya gibi bir yerde 29 gol atmak dile kolay"

"Muslera'nın River Plate takımına gelmesi zor"

"Arjantin kulüplerinin ekonomik durumlarının iyi olduğunu söyleyeceğim. Muslera ne kadar ister bilemiyorum Armani gibi bir kaleci var iyi bir kaleci. Türkiye'de altyapı konuşan hiç yok. Hep alalım bunun hiçbir katkısı olmuyor. Muslera'nın River Plate gelmesi zor"

"J. Campbell iyi oyuncu. Futbol bu bölgede anadan doğma yetenekli diyebilirim. Peru mesela maçı kaybetti ve kaliteli bir takım olduğunu gördük. Oyuncu yetiştirmek önemli"