Norm Ender Ivana Sert'e diss attı

Mekânın Sahibi adlı şarkıyla tüm dikkatleri üstüne çeken ünlü rap sanatçısı Norm Ender (Ender Eroğlu) Bahçeşehir Üniversitesi Müzikonair Ödül Töreni'nde "Yılın En İyi Rap Şarkıcısı Ödülü"nün sahibi oldu. Norm Ender, ödül töreninde Ivana Sert'i eleştirdi.
4 Şubat 2020 19:15- Son Güncelleme - 4 Şubat 2020 19:15
Google news abonelik
Norm Ender Ivana Sert'e diss attı

Mekânın Sahibi adlı şarkıyla tüm dikkatleri üstüne çeken ünlü rap sanatçısı Norm Ender (Ender Eroğlu) Bahçeşehir Üniversitesi Müzikonair Ödül Töreni'nde "Yılın En İyi Rap Şarkıcısı Ödülü"nün sahibi oldu. Ödül töreninde, Norm Ender’in ödül töreninin sunucularından Ivana Sert ile ilgili söylediği sözler dikkati çekti. Norm Ender, Ivana Sert için neler söyledi? Norm Ender, Ivana Sert'e ödül töreninde nasıl diss attı? Detaylar haberimizde...

Norm Ender, Ivana Sert için neler söyledi?

Daha önce, ”Rap müzik sanat değil” diyen Ivana Sert, ünlü MC’ye ödülünü verdi ve sonrasında ilginç anlar yaşandı. Norm Ender, ödülü aldıktan sonra Ivana Sert’e, daha önce yaptığı bu açıklamayı hatırlatarak takıldı.

Norm Ender’den Ivana Sert’e: ”Rap sanat değil öyle mi?”

Norm Ender, “Rap sanat değil öyle mi?” diyerek söze giriş yaptı ve ardından Ivana Sert zor anlar yaşadı. Ender, ”Biz bu yaptığına halk dilinde R yapmak (geri vites) diyoruz” şeklinde konuştu ve güldü.

Norm Ender’den Mekânın Sahibi esprisi

Aldığı ödül için mutluluğunu dile getiren Norm Ender, şarkısının birçok yerde dinlendiğini belirtirken, ”Hadise en son ‘Mekânın Sahibi benim’ demişti. İrem Derici, ‘Mekânın Sahibi Allah’tır’ yorumunu yaptı. En son Gaziantep Büyükşehir Belediyesi billboardlara ‘Mekânın Sahibi Allah’tır’ diye yazdırmış. Diyanet açıklama yapıyor Allah mekândan münezzehtir diye… Ben artık orada kontrol etmeyi bıraktım” dedi.

Sevinirken gol yediler