N'Sakala hakkında flaş açıklama! "Fenerbahçe ve Beşiktaş..."

25 Nisan 2020 17:41- Son Güncelleme - 25 Nisan 2020 17:50
Google news abonelik

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan Alanyasporlu Fabrice N'Sakala hakkında transfer açıklaması geldi.

Alanyaspor'da N'Sakala ile birlikte çalışan teknik direktör Mesut Bakkal, 29 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş ve Fenerbahçe'de başarılı olacağını söyledi.

Ajansspor'dan Salim Manav'a konuşan Mesut Bakkal, "Fabrice N'Sakala inanılmaz antrenman ve maç disiplini olan bir oyuncu. N'Sakala devamlı motivasyonu yüksek tutar ve takım oyuncusudur. N'Sakala'nın dayanıklılığı da çok iyidir. N'Sakala'nın aslında hücum gücü yüksektir, önü açık olduğunda ve kullandığınız zaman iyi ortalar yapar. 

 N'Sakala'nın sol ayağı tekniktir topu oyuna iyi sokar. Bence sol bek mevkisinde olabilecek tüm özelliklere sahip. Fenerbahçe ve Beşiktaş, hem iyi oyuncu hem de iyi bir karakter transfer etmiş olur. N'Sakala, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta başarılı olur." dedi.

27 maçta oynadı

29 yaşındaki futbolcu bu sezon 27 resmi maçta süre aldı ve takımına yalnızca 1 asist katkısı sağlayabildi.

N'Sakala, Beşiktaş formalı fotoğrafını paylaştı!

N'Sakala, Beşiktaş formalı fotoğrafını paylaştı!

Öte yandan Fabrice N'Sakala, önceki gün bir takipçisinin kendisine Beşiktaş forması giydirdiği görseli kişisel hesabından story attı ve bu paylaşımın ardından transfer iddiaları güçlendi.