Nuri Şahin, Fenerbahçe için an meselesi!

Werder Bremen ile olan sözleşmesi sona eren Nuri Şahin için Emre Belözoğlu'nun devreye girdiği ve yıldız oyuncunun Fenerbahçe'ye imza atacağı bildirildi.
9 Haziran 2020 10:21- Son Güncelleme - 9 Haziran 2020 10:21
Google news abonelik
Nuri Şahin, Fenerbahçe için an meselesi!

Fenerbahçe transferde gençleri ve bonservisi elinde olan isimleri radarına alırken, Emre Belözoğlu vasıtası ile Nuri Şahin'in imzası da an  meselesi haline geldi.

Yeni sezonda sportif direktör olmaya hazırlanan Emre Belözoğlu, Werder Bremen ile sözleşmesi bitecek olan gurbetçi futbolcu ile sözlü anlaşmaya varmıştı. Nuri, yaşadığı sakatlık nedeniyle sezonu kapatınca imza süreci de hızlandı. Koronavirüs salgınının azalması ve yaşamın normale dönmesinin ardından bu transferin ilk fırsatta resmiyet kazanması bekleniyor.

YÖNETİCİLİK DE YAPACAK

Yönetim, Nuri Şahin’in yıllarca Fenerbahçe forması terlettikten sonra profesyonel yönetici olarak kulüpte kalmasını planlıyor. 31 yaşındaki oyuncu Harvard Üniversitesi’nde yöneticilik programında eğitim almıştı. 5 dil bilen ve başta gurbetçi oyuncular olmak üzere Avrupa futbolunu yakından tanıyan Nuri, Sarı-Lacivertliler’in dışa açılan yüzü olacak. (Fanatik)