• Diğerleri

O futbolcunun üzerinde baskı var!

18 Şubat 2020 02:56- Son Güncelleme - 18 Şubat 2020 02:56
O futbolcunun üzerinde baskı var!

Konyaspor'un yeni teknik direktörü Bülent Korkmaz, Kon TV'ye açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam Bajic'in üzerinde baskı olduğunu söyledi.

Mevcut durumdan çıkmaları gerektiğini söyleyen Korkmaz, "Bu takımı buradan çıkaracak olan bizleriz. Daha çok savaşan, daha çok inanan bir takım oluşturmalıyız. Bu takım Türkiye Kupası’nı aldı, ligde üçüncü oldu, o havayı tekrar yakalamalıyız. Taraftarımızdan maçın başından sonuna kadar takımı destelemelerini istiyorum, eğer bir tepki vereceklerese bana tepki versinler, oyuncuların her birini maçın sonuna kadar desteklesinler. Zor bir süreçten geçiyor ve bu süreci atlatırsak seneye bizi çok daha büyük başarılar bizi bekliyor. Kulübün, taraftarın, şehrin buna imkanı var" dedi.

"Üzerinde baskı var"

Bajic'in üzerinde baskı olduğunu ifade eden teknik adam, "Herkes hata yapabilir, önemli olan hata ile mücadele edip onu yenebilmek. Benim istediğim oyun set oyun yerine hızlı oyun, topu kaptığımız zaman direk ve hızlı atağa çıkmak istiyoruz. Elimizde 2 tane forvet oyuncumuz var. Bajiç buraya katkı vermiş giderken de ciddi bir bonservis eliri elde ettirmiş bir oyuncu. Şuan istediğimiz durumda değil, üzerinde bir baskı var ve bu baskıyı yenmesini bekliyoruz" açıklamasını yaptı. (Konyasporluyuz.com)

Emre Özcan, Klopp ve Pochettino'yu yorumladı