Shaquille O'Neal'dan Kevin Durant ve Steve Nash Yorumu

Akın Ungan
10.09.2022 - 00:03 | Son Güncellenme: 10.09.2022 - 00:08

Shaquille O'Neal, NBA ekiplerinden Brooklun Nets'te yıldız basketbolcu Kevin Durant'in koç Steve Nash'in gönderilmesini istemesi üzerine konuştu. İşte detaylar.

AJANSSPOR HABER

NBA playofflarında Boston Celtics’e 4-0’lık seri sonucunda elenen Brooklyn Nets'te yıldız basketbolcular Kyrie Irving ve Kevin Durant takaslarını isterken, yönetim tarafından ikna edilerek takımda kaldı. Fakat Nets, yıldızları ile koçunun arsındaki krizi tam anlamıyla aşamadı.

Nash’in gitmesini istedi

Brooklyn Nets'in yıldızı Kevin Durant takımın koçu Steve Nash’in takımdan gönderilmesini istedi. Bunun üzerine Brooklyn yönetimi koçunun arkasında durdu ve Durant'in isteklerini karşılıksız bıraktı.

"Senden 20 kat fazla kazanan biri sana saygı duymaz"

Fadeaway World’e açıklama yapan NBA yorumcusu Shaquille O’Neal Brooklyn Nets'teki kriz hakkında şunları söyledi: "Bir gün bir arkadaşım bana antrenörlük düşünüp düşünmediğimi sorduğunda ona düşünmediğimi söylemiştim. Neden diye sorduğunda ise senden 20 kat fazla para kazanan birinin sana saygı duymasının zor olduğunu söylemiştim. Brooklyn'deki durum da Nash'e saygı duymadıklarını gösteriyor."

"Meseleyi çözdük demeleri inandırıcı değil"

Oyuncuların ve Brooklyn yönetiminin meseleyi çözdük söylemini inandırıcı bulmadığını açıklayan O’Neal, sözlerine şöyle devam etti: "Sürekli gitmesini isteyip sonra meseleyi çözdük demeleri inandırıcı değil, işler o kadar kolay değil. İşler kötü gittiğinde yine Nash’i suçlayacaklar. Yeniden onların saygısını talep etmek zorunda kalacak."

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler