• Diğerleri

O transfer gerçekleşti! Galatasaray'da ise...

23 Ocak 2020 20:18- Son Güncelleme - 23 Ocak 2020 17:19
Google news abonelik
O transfer gerçekleşti! Galatasaray'da ise...

Fenerbahçe'ye Chelsea'den kiralanan Moses, Inter'e transfer oldu mu? Galatasaray, Lazio'da oynayan Denis Vavro'yu transfer edecek mi? İtalyan gazeteci Lorenzo Di Caprio, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.

Victor Moses'in Inter'e transfer olduğunu ifade eden Lorenzo Di Caprio, "Moses bundan sonra Inter'de oynayacak. Küçük pürüzler kaldı. Fenerbahçe bunu kabul etti. Inter'in satın alma opsiyonu da 10 milyon Euro olacak. Conte'nin Moses'ı tanıyor olması bir avantaj. Ancak daha defansif birini arıyordu. Sonra Moses'ın ihtiyacı karşılayacağına kanaat getirdi. Futbolcu şu an mutlu. Bundan böyle Milano'da olmaktan mutlu olacağını söyledi. Inter, Fenerbahçe'den bazı belgeleri bekliyor. Bunlar geldikten sonra Inter'in futbolcusu olacak" ifadelerini kullandı.

"Galatasaray'ın ilgisi var ama..."

Galatasaray'ın Denis Vavro'ya ilgisinin olduğunu söyleyen İtalyan gazeteci, "Galatasaray'ın bu futbolcuya ilgisi var ama bu transferin zor olduğunu düşünüyorum. Lazio iyi bir yatırım yaptı ve 12 milyon Euro ödemişti. Pek fazla forma şansı bulamıyor ama orada her gün İtalya futbolunu öğreniyor. İkinci dönemde takıma yardımcı olacağını düşünüyorlar ve takımda tutmak istiyor. Kiralık transferin gerçekleşeceğini düşünmüyorum" dedi. (AJANSSPOR)

Sevinirken gol yediler