Obradovic: "Çok fazla iniş çıkış yaşıyoruz"

13.12.2015 16:52 - Son Güncelleme -
Obradovic: "Çok fazla iniş çıkış yaşıyoruz"

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Obradovic, ilk yarıda on hücum ribaundu aldıklarını ancak ikinci yarıda aynı sayıda top kaybı yaptıklarını vurgulayarak, "Maça başlama şeklimiz karşılaşmanın gidişatını belirlemiş oldu. Maç içerisinde çok fazla iniş çıkış yaşıyoruz. Her zaman bahsettiğim bir konu var. Benim için genç ya da tecrübeli oyuncu değil iyi ya da kötü oyuncu vardır. Nasıl oynarsanız oynayın en önemlisi sıkı çalışmaya devam etmektir" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçeli basketbolcu Ali Muhammed ise maç öncesi güçlü başlamaları gerektiğini bildiklerini ve bunu yaparak, kazandıklarını kaydetti.

- İstanbul Büyükşehir Belediyespor cephesi
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başantrenörü Ertuğrul Erdoğan, Fenerbahçe'nin Avrupa'nın en formda üç takımından biri olduğunu belirtti. 

"Fenerbahçe'nin kadro derinliğini konuşmaya zaten gerek yok" diyen Erdoğan, "Maçın ilk periyodundan itibaren Fenerbahçe tüm ciddiyeti ve gücüyle üzerimize geldi. Bana sorarsanız maçın hikayesi ilk periyotta sonlandı" değerlendirmesinde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un genç oyuncularından Metecan Birsen ise maça kötü başladıklarını ve geri gelemediklerini ifade etti. 

Rodallega genç hayranı ile buluşup forma hediye etti!

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up