• Diğerleri

Obradovic: "Maccabi maçına konsantre olmamız gerekiyor"

6 Şubat 2020 02:41- Son Güncelleme - 5 Şubat 2020 23:42
Google news abonelik
Obradovic: "Maccabi maçına konsantre olmamız gerekiyor"

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, Zenit galibiyetinin ardından Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

"İlk yarıda savunma açısından çok iyi oynadık"

İlk olarak Zenit mücadelesini değerlendiren Koç Obradovic, “İlk yarıda savunma açısından çok iyi oynadık. Ama onların da kolay sayılarla geri dönmesine izin verdik. O yüzden 15 sayılık fark olsa bile konsantrasyonu korumamız gerekiyor. En büyük sorunlarımızdan biri top kayıplarıydı. İlk yarıdan sonra 3 top çalma, 15 kayıp ve totalde 17 top kaybımız vardı. En büyük sorunlarımızdan biriydi bu. Alba Berlin maçında da aynı şey oldu. Yaklaşık 4-5 hücumda skor üretmedik. Bunu toparlamamız ve düzeltmemiz gerekiyor.” dedi.

"Maccabi maçına konsantre olmamız gerekiyor"

Çok önemli bir galibiyet aldıklarını vurgulayan Obradovic, “Takımımı tebrik ediyorum. Şimdi çipimizi değiştirip cuma günü oynayacağımız Maccabi maçına konsantre olmamız gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Rusya deplasmanındaki taraftarlarımıza da değinen Zeljko Obradovic, “Desteklemeye gelen taraftarlarımız vardı. Çok teşekkür ediyoruz. Onları görmek çok güzel.” şeklinde konuştu.

Böyle gol 40 yılda bir görülür