Obradovic mola sırasında adeta çıldırdı!

16 Kasım 2019 01:35- Son Güncelleme - 16 Kasım 2019 01:35
Google news abonelik
Obradovic mola sırasında adeta çıldırdı!

Basketbolda THY Avrupa Ligi'nin 8. haftasında Fenerbahçe Beko, deplasmanda Rusya temsilcisi CSKA Moskova'ya 88-70 mağlup oldu.

Takımın oynadığı oyundan hiç memnun olmayan Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic mola sırasında adeta patladı. Obradovic oyunculara, "Hepiniz iyi oyuncularsınız ama kendi gözünüzde. Hepinizden utanıyorum." dedi. 

Sırp antrenör mola sırasında özellikle Melih Mahmutoğlu ve Gigi Datome'ye isyan etti. 

Karşılaşma sonrası kulüp sitesine açıklamalarda bulunan Obradovic, "Bir tane daha çok kötü oynadığımız bir maç. EuroLeague maçları bizlere ekstra motivasyon veren maçlar olmalı. Özellikle de iki kere evde oynadıktan sonra taraftarlarımızın desteği, coşkusu, sevgisi ve idman ziyaretine gelen taraftarlarımızın bizlere olan güvenlerini gösterdikten sonra. Bugün sergilediğimiz tabloda da kesinlikle son iki maçta bize verdikleri mesajı ve idmana geldiklerinde iletmek istediklerini anlamadığımız kesin. Bugün sergilediğimiz tablo için onlardan çok özür diliyorum. Korkuyorum ki bu tabloyu değiştirmek çok kolay olmayacak. Bunu hep konuşuyoruz ama bu yeterli değil sanırım. Son çeyrekte sadece 2 faul yaptık takım olarak ve onların nasıl skor ürettiğini izlemekten başka söyleyebileceği bir şey yok. Bu, çok şeyi anlatıyor.” dedi.

AJANSSPOR

Böyle pozisyon yok! İki kişi boş kaleye topu gönderemedi