Ödül Senin sunucusu kim oldu ve hangi sanatçılar sahne alacak? İşte tüm detaylar...

Beşiktaş'ın Kanal D üzerinden yayınlayacağı Ödül Senin (Bırakmam Seni) yardım kampanyasında kimler yer alacak sanatçılar belli oldu. Beşiktaş sunuculuğu yapacak ismi de açıkladı. Peki ne zaman ve saat kaçta yayınlanacak? Hangi kanalda olacak? İşte Beşiktaş Ödül Senin programı hakkında tüm detaylar... Ödül Senin programı amacı nedir? Bu ve benzeri tüm detaylar haberimizde yer alıyor... Canlı izle
8 Ağustos 2020 21:23- Son Güncelleme - 8 Ağustos 2020 21:24
Google news abonelik

Beşiktaş JK’nın “Bırakmam Seni” bağış kampanyasına destek gecesi 9 Ağustos Pazar akşamı Kanal D’de yapılacak. Beşiktaşlı sanatçı Yılmaz Erdoğan’ın sunacağı gece “Ödül Senin” adıyla saat 22.00’de başlayacak.

Ahmet Nur Çebi ile birlikte Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Direktör Sergen Yalçın, Beşiktaşlı eski sporcular, Beşiktaş JK bünyesindeki tüm branşlara ait sporcu ve antrenörler oturacak. Gecede Yılmaz Erdoğan’ın konukları arasında Hülya Avşar, Erkan Petekkaya, Zafer Algöz, Mehmet Erdem, Hakan Altun, Çok Güzel Hareketler 2 ekibi, Ömür Gedik, İsmail Demirci, Onur Buldu ve Barış Murat Yağcı gibi ünlü isimler yer alacak.

 Program canlı olarak devam ediyor. Bağışlara ara verildikten sonra sanatçılar sahne alarak parçalarını söylüyorlar..

En Güzel 5 Free Kick Golü | Bundesliga - 2019/20 (01-25. Hafta Arası)