Ogeday'ın Fenerbahçe Eski Başkanı Aziz Yıldırım ile anısı

29.04.2020 - 15:01 | Son Güncellenme: 29.04.2020 - 15:03

Ogeday'ın Fenerbahçe Eski Başkanı Aziz Yıldırım ile anısı

Survivor 2017 Şampiyonu Ogeday Girişken, katıldığı Instagram canlı yayınında soruları soruları yanıtladı. Ogeday, Fenerbahçe Eski Başkanı Aziz Yıldırım ile arasında geçen anıyı anlattı.

 

Ogeday'ın yanıtlarından satır başları: "Bizim sezon en uzun sezondu. Ocak 13'te gittim. Yarışmadan çıktığım gün 22 Haziran'dı. Bizdeki isimler Serhat Akın, İlhan Mansız vardı. İsim olarak bilmeyen yok. Onlarla yarışıp birinci gelmek insanı onure ediyor. Fazla rekabet içerin sene oldu. 1. ayın sonuna doğru anca boğaça yedik. Şimdi öyle değil. Börekler havada uçuşuyor. Üzülmedim değil." (Gülerek)

"Ben yarışmadan çıktım Aziz Yıldırım'ın yanına gittim. O da altyapıdan tanır. Çok destek oldu amatör kulüplere. Bana şey dedi "Alabildin mi parayı?" diye. Bende yarışmacıların imzaladığı bir şey var onun tarihini bekliyorum dedim. O da "Tamam eğer parayı alamazsan söyle ben Acun'u ararım söylerim" dedi ( Gülerek). Tabiki içeride para kalması söz konusu değil."

"Bu sezon Survivor'da favorim olarak Gönüllüler'de Barış, Berkan, Cemal Can iyi. Ünlüler takımından kimse yok. Performans anlamında çok gösteremediler. Bu sene şampiyon Gönüllüler'den çıkar diyorum. Bu sene diyaloglar daha ön planda. O kavgalar senaryo mu diye soruyorlar kim kimi böyle kavgaya sokabilir ki. Mantıklı değil. Bu şartlar içinde sinirlenmemek mümkün mü? Birikiyor patlıyor."

"Tek kişiyle parkura çıkacak olsam Survivor'da iki kişiyle yarışmayı çok isterim. Hilmi Cem ve Turabi ile yarışmayı çok isterdim. Onlarla yarışmadaki performansımı nerede kalıp kalmayacağımı görmek isterdim. Fenerbahçe başkanlık seçiminde oy kullandım. Takımı takip ediyorum çok olmasa bile. Fenerbahçe'nin kötü gidişinde direkt yargıyı vermiyorum. Biraz daha zaman tanınmalı. Bence iyi günler olacak. Zamanlar hepsi görülecek. Çok kötü bir zamanda geldi başkan. Kötü planda illa ki bir şeyleri devreye sokacaktır. 20 senelik bir alışmışlık vardı. Ciddi bir oy farkıyla geldi. İnsanlarda bir değişim isteği vardı."

Başakşehir'de Abdullah Avcı Beşiktaş'a gelmeden önce sistemi oturttu. 3 büyüklerin korkulu rüyası oldu. Şu an sistem gitmesine rağmen hala devam ediyor. Bizde dışardan hoca geliyor. 6 ayda şampiyon olsun deniyor. Çok sabırsız kalıyoruz. ben daha garanticiyim. 1 sezon şampiyon yapıp 5 sene yapamayabilir. Tam tersi 1 sene bekleyip 5 sene eşampiyon yapabilir." (Milliyet)

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler