"Oğuzhan'a da Merih ve Ozan gibi dokunabilir"

Beşiktaş'tan kiralık olarak Feyenoord'a transfer olan Oğuzhan Özyakup ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Sergen Yalçın, Oğuzhan Özyakup ile görüşme yaptı. Oğuzhan Özyakup konusunda yeni gelişme...
28 Nisan 2020 11:06- Son Güncelleme - 28 Nisan 2020 11:09
Google news abonelik

Beşiktaş'ta bir dönem başarılı bir performans ortaya koyan, sonrasında ise düşüşe geçen Oğuzhan Özyakup, kiralık olarak Feyenoord'a transfer oldu. Oğuzhan Özyakup'un Beşiktaş'a dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu. Oğuzhan Beşiktaş'a dönecek mi? Sergen Yalçın ile ne konuştu?

Oğuzhan Özyakup, Hollanda'da devam etmek istiyor iddiası

Devre arasında Feyenoord’a kiralanan Oğuzhan Özyakup için kariyerini Hollanda’da sürdürmek istiyor iddiaları ortaya atılmıştı.

Sergen Yalçın, Oğuzhan ile temas kurdu

Gelecek sezonun temellerini atmaya gayret eden Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın'ın, Oğuzhan Özyakup ile bir temas kurduğu gündeme geldi. 

Sergen Yalçın: "Benimle görüşmeden plan yapma"

Sergen Yalçın: "Benimle görüşmeden plan yapma"

Fanatik'te yer alan habere göre; Sergen Yalçın Oğuzhan'a, "Benimle görüşmeden geleceğinle ilgili plan yapma. Bu konuda da acele etme" dedi. 

"Ozan ve Merih gibi olabilir"

Öte yandan Beşiktaş yönetimi içindeki bazı isimlerin, "Sergen Yalçın, daha önce Ozan Tufan, Merih Demiral gibi isimlere usta dokunuşlar yapmıştı. Belki Oğuzhan'a da öyle bir etkisi olabilir" dediği de iddia ediliyor.

Oğuzhan Özyakup, Feyenoord'da kaç gol attı?

Bu sezon Beşiktaş'ta 20 maçta 1 gol 1 asist yapan Oğuzhan Özyakup, Feyenoord'da ise 4 maçta 1 gole imza attı.

Beşiktaş ile sözleşmesi ne zaman sona erecek?

Beşiktaş ile sözleşmesi ne zaman sona erecek?

Oğuzhan'ın Beşiktaş ile sözleşmesi 30 Haziran 2022 tarihinde sona erecek.