Okan Buruk'tan Cristiano Ronaldo yorumu

Feride Kara
05.12.2022 - 21:52 | Son Güncellenme: 05.12.2022 - 22:12

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, kulüp televizyonunda soruları yanıtlarken ikinci başkan Metin Öztürk ile arasında Cristiano Ronaldo muhabbeti yapıldı

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, GS TV'de soruları yanıtladı. Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk ile Okan Buruk arasında Ronaldo ile ilgili bir sohbet geçti. 

Oğlumun en büyük aşkı Galatasaray

Oğlu ile ilgili konuşan Okan Buruk, "Benim beklentimden çok oğlumun beklentisi vardı. Hep bekledi. Seçimlerde oy saydı. Onun için çok önemli. Onun da en büyük aşkı Galatasaray. Oğlumun mutlu olması, benim iki kat motivasyonumu arttırıyor" dedi.

Olmaktan gurur duyduğum bir yerdeyim

Galatasaray'da olmakla ilgili Buruk "Olmaktan gurur duyduğum bir yerdeyim. Florya’da, burada, totalde bir aileyiz. Öyle kabul ediyoruz. Bu ailenin içinde olmaktan büyük mutluluk, gurur duyuyorum. Hep bunu hayal ettim" ifadesini kullandı. 

İlgini Çekebilir
Resmi açıklama: Cristiano Ronaldo, Galatasaray'da oynamak ister
Habere Git

"Ronaldo geliyor mu?"

Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk’ün ismi kulüple geçen Ronaldo ile ilgili "Ronaldo geliyor mu?" sorusuda Okan Buruk gülerek, "Maçı var, gelemiyor başkanım. Benim size sormam lazım, siz bana soruyorsunuz" yanıtını verdi. 
 

Şampiyon olabilecek bir kadromuz var

Liglere verilen ara için Buruk "Dünya Kupası arası olmasaydı yakaladığımız ritim bizi daha da iyi bir şekilde götürebilirdi. Şampiyon olabilecek bir kadromuz var. Bence hepsinden önemlisi sokakta, statta sinerjimiz var. Bu sene ortalama seyirci sayısında herkesin üstündeyiz." dedi.

Icardi en az 4 hafta yok

İcardi'nin sakatlığı için Buruk "Icardi'nin bir sakatlığı oldu. Çok da iyi gelmişti aslında. 5 günlük antrenman periyotunda çok iyi çalıştı. Çok istekliydi. Topuk pası verirken şanssız bir sakatlığı oldu. En az 4 hafta olmayacak gibi." ifadelerini kullandı. 

Allah'tan resmi maçın olmadığı bir süreç

Sakat oyunculardar biri olan Sergio Oliveira için Buruk "Oliveira'nın da ilk idmanda bileği burkuldu. Böyle biraz şanssız başladık ama Allah'tan resmi maçın olmadığı bir süreç. Icardi ve Oliveira'yı bu süreçte en iyi şekilde hazırlayacağız." dedi

Senin için hazırladığımız haberler