AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Okay Yokuşlu, Galatasaray'a transfer olacak mı? Canlı yayında açıkladı!

İlk Yayınlanma : 30 May 2019 - 18:59 / Son Güncelleme : 30 May 2019 - 21:59

Sözleşmesinde Empoli küme düşerse serbest kalır maddesi olan Salih Uçan serbest kaldı. Salih Uçan'ın geleceği hakkında resmi açıklama geldi.

Salih Uçan'ın menajeri Ömer Koray Uzun, yıldız isimle ilgili gündeme gelen Trabzonspor iddialarını cevapladı.

Uzun, kurucu ortağı olduğu menajerlik şirketine bağlı Okay Yokuşlu hakkında da konuştu.

Ömer Koray Uzun, Okay için Galatasaray iddiasının gerçeği yansıtmadığı söyledi.

Trabzonspor'dan teklif yok!

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Ömer Koray Uzun, "Salih Uçan 31 Mayıs'tan sonra serbest durumda olacak. Salih Empoli'de iyi bir şekilde sezonu tamamladı. Salih'le yurt içi ve yurt dışından ilgilen takımlar var. Salih için Trabzonspor'dan resmi transfer teklifi almadık. Barış Alıcı devre arasında Y. Malatyaspor'a transfer oldu. Barış gibi oyuncuları çok çabuk yukarı çıkarıyoruz, sonra da hemen siliyoruz. Barış'ın çok fazla eleştirildiğini görüyorum. Barış sezon öncesi Fenerbahçe'yle hazırlık kampına katılacak. Sonrasında geleceğiyle ilgili kararı vereceğiz" ifadelerini kullandı ve ekledi:

Okay Yokuşlu, Galatasaray'a transfer olacak mı?

"Okay Yokuşlu şirketimizin önemli oyuncularından. Okay, Avrupa'da ülkemizi başarıyla da temsil ediyor. Okay'la kurucu ortağımız Batur Altıparmak yakından ilgileniyor. Okay'ın Türkiye'ye dönme gibi bir planını yok. Okay'a Avrupa'dan da talipler var. Fakat Okay şu anda Celta Vigo'nun oyuncusu"