Okay Yokuşlu'dan haber var! Galatasaray maçında...

31 Mart 2018 09:09- Son Güncelleme - 31 Mart 2018 09:09
Google news abonelik
Okay Yokuşlu'dan haber var! Galatasaray maçında...

Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında oynayacağı Galatasaray karşılaşması öncesi, A Milli Takım'ın Karadağ ile oynadığı maçta sakatlanan Okay Yokuşlu'dan gelen iyi haberle sevindi. Okay'ın yarınki Galatasaray maçında oynama ihtimalinin yüksek olduğu öğrenildi.

Trabzonspor'da yarın oynanacak olan Galatasaray maçı öncesi sakatlığı bulunan Okay Yokuşlu'yla ilgili sıcak bir gelişme yaşandı. Milli Takım'ın Karadağ ile oynadığı maçta sakatlanan 24 yaşındaki oyuncunun Trabzon'a geldikten sonra MR'ı çekildi. Sağ ayakbileğinde darbeye bağlı ödem meydana gelen Okay'a çekilen MR sonuncundakorkulan olmadı. Oyuncunun, Galatasaray maçına kadar yapılacak tedavi programı ve maç günü uygulanacak iğne tedavisi ile oynama ihtimalinin yüksek olduğu belirlendi. Yine de yıldız oyuncunun oynayıp oynamayacağı maç günü yapılacak son kontrollerde kesinlik kazanacak.

MUTLULUĞUN FOTOĞRAFI

Okay Yokuşlu dün Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla adeta sakatlığını kısa sürede atlatacağı mesajını verdi. Mutluluğu gözlerinden okunan Okay, fotoğrafı 'Günaydın' mesajıyla yayınladı. (Sabah)