AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Oktay Derelioğlu: Deplasmana zor geldik!

İlk Yayınlanma : 02 Şub 2018 - 22:09 / Son Güncelleme : 02 Şub 2018 - 22:09

Gaziantepspor Teknik Direktörü Oktay Derelioğlu, deplasmanda 3-1 mağlup oldukları Manisaspor maçının ardından karşılaşmanın büyük bir bölümünü üstün oynadıklarını belirtti.

Erken yedikleri goller ve bireysel hatalar sebebiyle maçın bir anda 3-0'a geldiğini aktaran Derelioğlu, "Manisaspor'u galibiyetinden dolayı kutluyorum ama mağlubiyeti hak etmediğimizi düşünüyorum. Manisaspor'a göre daha hırslı, istekli ve daha iyi bir futbol ortaya koyduk. Gaziantepspor'un önümüzdeki haftalarda daha iyi bir takım olarak karşımıza çıkacağına inanıyorum." diye konuştu.

Derelioğlu, oyuncularının çok zor şartlarda mücadele ettiğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Bıçak kemiğe dayandı, tesiste yemek çıkmayacak duruma geldi. Yaşamsal şartlar açısında söylüyorum... Şu anda deplasmana da zor geldik. Maça çıkamıyorduk. Bahane üretmeyi seven bir yanım yok. Karakter olarak mücadeleyi çok seviyorum ama bazı şartlar da oluşmazsa bu mücadelenin pek fazla önemi kalmıyor. Yaşamsal şartlarımızın iyi olmasını istiyoruz. Kendi adıma şunu söylemek istiyorum. Gaziantepspor'da forma giymiş bir oyuncu olarak çok üzüntülüyüm. İnşallah bir el atılacak, güzel günler gelecek diye düşünüyorum."