Oktay Mahmuti ve öğrencilerinden Tofaş maçı öncesi mesaj

6 Nisan 2018 17:55- Son Güncelleme - 6 Nisan 2018 17:55
Google news abonelik
Oktay Mahmuti ve öğrencilerinden Tofaş maçı öncesi mesaj

Galatasaray Odeabank, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 24. hafta karşılaşmasında 7 Nisan Cumartesi günü saat 17:00’de Sinan Erdem Spor Salonu’nda Tofaş ile karşılaşacak. Bu maç öncesinde başantrenör Oktay Mahmuti ile oyuncular, GS TV aracılığıyla taraftarları maça davet etti.

İşte Galatasaray Odeabank’ı çalıştıran Mahmuti ve oyuncuların Tofaş maçına dair görüşleri:
 
Oktay Mahmuti:

“Türkiye Ligi’nde bütün maçlar zor oluyor. Tabii ki yarınki mücadele de en zorlardan bir tanesi. Tofaş iyi basketbol oynayan bir takım. Biz de kendi sahamızda oynuyoruz. Taraftarımızın desteği bizim için çok önemli. Umarım yarın da bizimle beraber olurlar ve biz de hedefimiz doğrultusunda bir galibiyetle daha ilerleriz.”

“Birtakım sıkıntılarımız var ama bunları kapatmak için hem var gücümüzle çalışmamız lazım hem de sahada en son damlaya kadar oynamamız lazım.”

Göksenin Köksal:

“Playoff açısından çok önemli bir karşılaşma. İnşallah kazanarak Playoff’a en iyi şekilde gireriz. Tofaş ligde ikinci sırada. Kazanmaya çıkacağız. Trabzonspor maçında olduğu gibi tüm taraftarlarımızı salona bekliyoruz. İnşallah kendi seyircimizin önünde kazanıp yolumuza devam edeceğiz.”

Alex Renfroe:

“Bizim için çok önemli bir maç. Geçen hafta kaybetmiştik, bu maçı kazanmak zorundayız. Galibiyete ihtiyacımız var. Taraftarlarımızı salonda görmek istiyoruz.”

Jordan Taylor:

“Tofaş iyi bir takım. Çok iyi basketbol oynuyorlar. Takımca oynayıp mücadeleden galip ayrılmaya çalışacağız.”

Adas Juskevicius:

“Yarın gerçekten çok önemli bir maça çıkacağız. İyi bir şekilde bu maça hazırlandık ve iyi bir oyun planımız var. Umarım taraftarlarımız da bizimle birlikte olur ve onlarla birlikte savaşarak galibiyet alırız.”

Ege Arar:

“Tofaş önemli bir rakip. Bu hafta en iyi şekilde hazırlanmaya çalıştık. Zor bir maç. Taraftarımızla beraber elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.”

Serkan Aydın:

“Bizim için çok önemli bir maç. Geçen hafta Giresun maçını kaybettik. O maçı telafi etmek bu maça çok iyi şekilde hazırlandık. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Taraftarımızı bu maça bekliyoruz.” (AJANSSPOR)