Juventus'un yöneticisi Pavel Nedved fena yakalandı

Orhan Gülek
30.08.2022 - 16:41 | Son Güncellenme: 30.08.2022 - 17:06

Juventus'ta yöneticilik görevini üstlenen, evli ve iki çocuk sahibi olan Pavel Nedved, 50.yaş gününü kutlamak için bulunduğu bir gece kulübünde eğlenceyi abartınca ortaya olay görüntüler çıktı.

AJANSSPOR - HABER

Juventus'un efsane futbolcusu Pavel Nedved, sosyal medyaya düşen videosuyla gündeme geldi. Önce sarhoş bir halde caddede yürüyen Pavel Nedved'in görüntüleri sosyal medyaya yansıdı. Ardından ise 3 kadın ile dans eden Pavel Nedved'in görüntüleri ışık hızıyla yayılmaya başladı. 

Nedved, alkolün dozunu kaçırdı

50.yaş gününü kutlamak için gece kulübünde eğlenmeye giden eski futbolcu Paul Nedved, alkolün dozunu ayarlayamayınca ortaya istenmeyen görüntüler çıktı.

Geceye damga vurdu

Evli ve 2 çocuk babası olan Paul Nedved, doğum gününde eğlenmek amacı ile gittiği gece kulübünde dans ettiği 3 kadınla yaptığı samimi hareketler geceye damga vurdu.

Juventus, görüntüler hakkında açıklama yapmadı

Paul Nedved'in yöneticilik yaptığı kulübü Juventus, gündemi sarsan olay görüntüler hakkında açıklama yapmadı. Nedved'in kulüpteki akıbetinin ne olacağı ise merak konusu.

Pavel Nedved'in kariyeri

8 yıl boyunca formasını giydiği Juventus'ta şu anda yönetici kadrosunda görev yapan Nedved, siyah beyazlı formayı 327 kez giydi. Futbolculuk kariyeri döneminde, dünya futbolunun en iyi oyuncularından biri olarak kabul edilen Nedved, Ballon d'Or ödülü de kazanmıştı. Biri Lazio, ikisi Juventus'la olmak üzere 3 kez Serie A şampiyonluğu yaşayan Nedved, Coppa Italia, UEFA Süper Kupa ve İtalya Süper Kupa zaferleri de tattı. Çekya Milli Takımı'nın formasını 91 kez giyen Nedved, ülkesinde dört kez yılın oyuncusu seçildi. 2009'da kariyerine nokta koyduktan sonraki yıl Juventus yönetim kuruluna giren Nedved, 2015'te başkan yardımcılığına getirildi.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler