Olcay Şahan'dan dönüş sinyali! Transfer...

9 Haziran 2019 09:13- Son Güncelleme - 9 Haziran 2019 12:13
Google news abonelik

Olcay Şahan Beşiktaş'a mı dönecek? Trabzonspor ile yollarını ayıran deneyimli futbolcu yaptığı açıklamalarla transfer söyletilerini artırdı. Teknik direktör koltuğuna Abdullah Avcı'yı getiren Beşiktaş'ta Başakşehir'den birçok oyuncunun adı geçerken gündeme gelen isimlerden biri de Olcay Şahan.

Beşiktaş'taki 5 sezonun ardından 2017-18 sezonunda Trabzonspor'a transfer olan Olcay Şahan "Beşiktaş'a geri dönüyor" haberlere yanıt verdi. Duhiliye.com'a konuşan Olcay; "Bonsevisim elimde, Beşiktaş ve Abdullah hocam isterse yuvaya dönmekten büyük mutluluk duyarım" dedi.

Hakem iması...

Olcay Şahan geçen sezon Beşiktaş'ın oyun olarak şampiyon olmayı hak ettiğini ancak kritik maçlarda aleyhine yapılan hakem hataları nedeniyle bunu başaramadığını belirterek; "Beşiktaş kötü oynadığı maçlarda puan kaybı da yaşadı ama her şeye rağmen işi sonuna kadar götürdü. Sonra ne olduğunu gördük benim söylememe gerek yok herkes biliyor zaten" diyerek, Beşiktaş aleyhinde yapılan hakem hatalarının bu süreçte belirleyici olduğunu ima etti.

Esat Mala da takipte

Kadroda gençleştirme çalışmaları yapan Beşiktaş'ın, ailesinin pek çok üyesi Türkiye'de yaşayan Arnavutluk Milli Takımı'nın genç yıldızı Esat Mala'nın peşinde olduğu iddia edildi. Beşiktaş basketbol takımının eski oyuncusu Nihat Mala'nın da akrabası olduğu bildirilen 21 yaşındaki Esat için siyah- beyazlıların teklif yaptığı bildirildi. Siyah- beyazlılar devre arasında 17 yaşındaki Adin Hasic'i transfer etmek istemiş fakat Partizan'ın, FIFA tehdidi yüzünden bu transferden vazgeçmek zorunda kalmıştı. (Fotomaç)