Olcay Şahan'dan Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi açıklaması

13 Nisan 2019 02:09- Son Güncelleme - 13 Nisan 2019 02:09
Google news abonelik

Trabzonspor'un Bursaspor'u Abdülkadir Ömür'ün attığı golle 1-0 mağlup ettiği maç sonrası Olcay Şahan açıklamalarda bulundu.

Olcay'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Çok mutluyuz. Bursaspor Süper Lig'in en zor deplasmanı olduğunu biliyoruz. İlk yarı çok iyi oynadılar. Onu kabullenmek gerekiyor. Gol yemedik ve maçı dengeledik. Abdüş'ün mükemmel golüyle galip geldik. Mutluyuz. Ligde arkamızdan gelenlerden uzaklaştık. Şu an hedefimiz 3 ile 2'yi zorlamak. Bugünkü galibiyetle güzel hafta sonu geçireceğimizi düşünüyorum.

Avrupa Ligi hakkında...

Sonuçta 4. olursan Avrupa'ya gidiyorsun. Ama şu an takım içinde herkes tatili hak ettiğini düşünüyorum. O yüzden 2.3 olursak daha iyi olur. Şampiyonlar Ligi ön eleme de olabilir, belki direk Avrupa Ligi'ne direk eleme olmadan gidebiliriz. O yüzden herkesin hırsı, arzusu ortada. Herkes daha fazlasını istiyor ve bazı şeyleri kabullenmiyor. Biz 3 ile 2'yi garanti görmek istiyoruz. Orayı zorluyoruz ve orayı hedefliyoruz. Hedefimiz her zaman üst taraf.

Kaçan penaltı hakkında...

Penaltı kaçar, olur böyle şeyler. Jose Sosa inanılmaz bir oyuncu. Geçmişine bakarsak her ligde en üst düzey takımlarda oynamış. Onun yerine bakarsak Abdülkadir mükemmel gol attı. Mutluyuz 3 puan aldığımız için.

AJANSSPOR