Ömer Koray Uzun'dan transfer açıklaması! Berke, Harun, Salih...

11 Ocak 2018 17:06- Son Güncelleme - 11 Ocak 2018 17:06
Google news abonelik

Futbolcu temsilcisi Ömer Koray Uzun, oyuncuları Salih Uçan hakkında öneli açıklamalar yaptı. Uzun ayrıca yurtdışında futbol hayatını sürdüren Enes Ünal, Cengiz Ünder ile birlikte Altınordu takımında Berke Özer, Bursaspor takımında harun Tekin hakında da konuştu. 

"Sion başkanı son hafta maçında eğer son sırada kalırsanız böyle bir kamp cezası veririm demiş. Takım son sırada kalınca bu askeri kamp cezası oldu. Salih ile konuştum. Dışarıda yatmışlar sonuçta zor bir durum ama bir sıkıntısı yok şu an."

'Salih'in çift haneli gol-asist sayılarına ulaşacağını düşünüyorum'

'Salih'in çift haneli gol-asist sayılarına ulaşacağını düşünüyorum'

"Oyuncunun hakları nedir bu konuda çok bilgim yok ama Salih bütün takıma uydu sonuçta. Salih aslında çok geç katıldı takıma ve Temmuz'da lig başladı. "

"Sonra yavaş yavaş Salih'in performansı gelişti. Son 7 maçta 2 gol - 4 asist yaptı. Şu an zaten Catania bölgesindeler kamp için. Bir takım transferler oluyor. Salih'in de çift haneli gol-asist sayılarına ulaşacağını düşünüyorum."

"Salih son üç senede çok az maç oynadı. Burada hem maç temposunu kazanıyor hemde gol atması ve asist yapması ile inancı artıyor. Aykut hoca ve ekibi ile konuşuyoruz maçları izleniyor."

'Villarreal çok kurumsal bir kulüp'

'Villarreal çok kurumsal bir kulüp'

"Enes Ünal'ın durumunu Batur Altıparmak yönetiyor. Özel bir izin kupa alınmıştı kupa maçında oynaması için. Villarreal çok kurumsal bir kulüp böyle bir hata yapmazlar. Başkan ile konuştuk zaten böyle bir sorun olmadığını söyledi. Çıkan haberler doğru değil."

'Berke Özer ve Harun Tekin için transfer gelişmesi yok'

'Berke Özer ve Harun Tekin için transfer gelişmesi yok'

"Berke için Galatasaray yada başka bir yerden transfer teklifi yok bildiğim kadarıyla. Harun Tekin ile ilgili de bir durum yok. Juventus Berke'yi izlemeye geldi. Maçta hem Berke hem de Harun'u beğendiler."

"Transfer ile ilgili bir durum yok. Güzel bir hazırlık maçı oldu diyebiliriz."

'Cengiz Ünder Roma'da kalacak'

'Cengiz Ünder Roma'da kalacak'

"Cengiz'den Roma çok memnun ve takımında devam edecek. Transfer durumu yok"

Arda Turan, Galatasaray taraftarının tepkilerine cevap verdi! İşte o anlar