Onur Göçmez kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapar?

Akın Ungan
19.11.2023 - 09:25 | Son Güncellenme: 19.11.2023 - 09:32

Beşiktaş başkan adayı Hasan Arat'ın yönetim listesine giren Onur Göçmez kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapar? İşte Göçmez hakkında merak edilen detaylar...

Onur Göçmez kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapar?

AJANSSPOR HABER

Seçime giden Beşiktaş'ta başkanlığa adaylığını açıklayan Hasan Arat'ın yönetim kurulu listesi belli oldu. Arat'ın listesinde Onur Göçmez de yer aldı. Peki Onur Göçmez kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapar?

Onur Göçmez kimdir?

1977'de İstanbul' da doğan Onur Göçmez, 2000 Yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. Onur Göçmez, Trendyol 1'inci Lig'de mücadele eden Bandırmaspor'da bir dönem başkanlık yapmıştır.

Onur Göçmez kaç yaşında?

1977'de İstanbul'da dünyaya gelen Onur Göçmez, 46 yaşındadır. Göçmez, evli ve üç çocuk sahibidir.

Onur Göçmez ne iş yapar?

Onur Göçmez, 1999 Yılında Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri sektöründe başladığı iş hayatına; Lojistik ve Nakliye sektöründe 2003 yılından itibaren sırasıyla Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş Teftiş Kurulu Başkanlığında Müfettiş olarak ve  CEVA Lojistik A.Ş de İstanbul Bölge Müdürü olarak devam etmiş olup 2012 Yılında Arkas Lojistik A.Ş de göreve başlamıştır.

Arkas Lojistik A.Ş’ de  Operasyon Müdürü, Filo Yönetim Müdürü, Istanbul Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır. 2014 yılında  Arkas Lojistik  Ulaştırma Hizmetleri Türkiye Müdürlüğü  görevine atanarak tecrübesiyle gruba çok önemli katkılar sağlamış ve 2015 yılında  Genel Müdür yardımcılığına atanmıştır. Ek olarak Arkas Lojistik Grubunun İnsan Kaynakları, Güvenlik ve İdari işler fonksiyonlarının Strateji ve icrasından sorumlu olmuştur. 

Nisan 2017 tarihi itibari ile Arkas Lojistik A.Ş. Genel Müdür ünvanı pozisyonuna atanmıştır.

Ocak 2020 tarihinde Arkas Lojistik A.Ş’nin yurtiçi / yurtdışı şubeleri olmak üzere tüm hizmet gruplarının, merkezi departmanlarının, İcra Kurulu’nun yönetiminden sorumlu olmak üzere İcra Kurulu Başkanı / CEO pozisyonuna atanmıştır .

Haziran 2023 itibarıyla görevine Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler