AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Onur ve Burak takımdan ayrılacak mı? Canlı yayında açıkladı...

İlk Yayınlanma : 03 Ara 2018 - 15:51 / Son Güncelleme : 03 Ara 2018 - 18:51

Onur ve Burak takımdan ayrılacak mı? Canlı yayında açıkladı...

Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Önder Bülbüloğlu, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.

Burak Yılmaz ve Onur Kıvrak hakkında merak edilenleri açıklayan Bülbüloğlu'nun açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Sayın Ağaoğlu, Muharrem Usta'nın istifası ile göreve başlamıştı. Şimdi olağan genel kurul ile göreve devam ediyor. Cumartesi günü mazbataları aldıktan sonra görev dağılımı yapılacak.

"Seriye devam etmek istiyoruz"

Şu anda ligler değişik sonuçlara gebe. Temennimiz 2 haftalık seriyi devam ettirmek. Bu hafta rakibim Konyaspor. Buralara gelince insan puan kayıplarını düşünüyor. Takımda ciddi bir beraberlik ve hırs var. Umarım devamı gelir.

Trabzonspor'un hedefi en iyi yerde bitirmek. Yönetim şampiyonluk hedefi ile yola çıkmadı. Amacımız sonuna kadar gitmek.

Bütçeyi aşağıya çekmek durumundayız. Uzun süreli temlikler verilmiş. Yönetmesi zor bir süreç. Bir yandan mali yapıyla boğuşup diğer taraftan şampiyonluk kovalıyoruz. İnşallah her ikisini de aşarız.

Onur ve Burak satılacak mı?

Onur ve Burak bu kulübe uzun yıllar hizmet etmiş iki oyuncumuz. Trabzonspor'un bu oyunculara uzun yıllar dayanma şansı yok. Gelen teklifleri değerlendireceğiz. 

Bu oyuncular çok değerli oyuncular. Mutlaka onlara teklifler gelecektir. Gelen teklifleri değerlendireceğiz. 

Daha gerçek bütçelerle bu işi götürmeliyiz. Kayserispor maçında kadromuzun bütçesi 11 milyon Euro. Ana kadro 26 milyon Euro kadar. Bunu 15 milyon Euro'ya kadar çekip götürmeliyiz. Uzun vadeli planlarımızdan biri bu.

AJANSSPOR