Onyekuru: "Böylesini ilk defa gördüm"

Galatasaray forması giyen Henry Onyekuru, Gaziantep FK maçı sonrası neler söyledi? Hakeme hangi sözlerle yüklendi? Neye dikkat çekti? Gelecek haftalar için de konuştu...
21 Haziran 2020 23:51- Son Güncelleme - 21 Haziran 2020 23:52
Google news abonelik
Onyekuru: "Böylesini ilk defa gördüm"

AJANSSPOR

Galatasaray forması giyen Henry Onyekuru, 3-3 biten Gaziantep FK maçı sonrasında yayıncı kuruluşa konuştu. Onyekuru, Fatih Terim'in de dikkat çektiği 6 saniye kuralına dikkati çekti. Onyekuru, hakeme yüklendi.

Onyekuru: "İlk kez böyle çalan düdük gördüm"

Onyekuru, "Bunu bahane olarak algılamayın ama geçen hafta ve bu hafta aynı. Rakibe dokunamıyoruz. Anlamsız kartlar alıyoruz. Belçika'da ve Fransa'da oynadım. İlk kez böyle düdük gördüm. Elimizden geleni yapıyoruz, 3-1 öne geçiyoruz ama bir yere kadar yapabiliyoruz. Gol öncesi 6 saniye kuralından aleyhine bir şey çalarsa siz de bir şey yapamıyorsunuz. Biz Galatasarayız son dakikaya kadar mücadele ederiz. Bize izin verdikleri kadar haftaya bunlar yaşanmaz. Geçen hafta da aynısını yaşadık. Futbolcular olarak yapmamız gereken son saniyeye kadar mücadele etmek. Fark açıldı ama Galatasaray ruhunda pes etmek yok" yorumunu paylaştı.

Onyekuru bu sezon kaç gol attı?

Nijeryalı futbolcu bu sezon Galatasaray'da 14 maçta 851 dakika süre aldı ve 1 gol 2 asistlik performans sergiledi. Onyekuru, hatırlanacağı gibi Fransız ekibi Monaco'dan kiralanmıştı.