Orhun Ene: "Atmosfer fark yaratacak"

15 Aralık 2019 12:30- Son Güncelleme - 15 Aralık 2019 12:30
Google news abonelik
Orhun Ene: "Atmosfer fark yaratacak"

TOFAŞ’ta Başantrenör Orhun Ene, 17 Aralık’taki Lokomotiv Kuban maçını çok önemsiyor. Ene, "Taraftarımızın katılımının ve desteğinin her zamankinden daha fazla görmek istiyoruz” dedi.

Orhun Ene'den oyunculara mesaj

Ormanspor maçı sonrası konuşan Ene, “Bugün bir şekilde kazandık. Oyuncularımı da anlıyorum, zor bir deplasmandan geldiler. Kolay değil tabii ki. Bizim iki kulvarda birden aynı kalitede basketbolla cevap verecek, reaksiyon verecek bir derinliğimiz de yok. Onun için bugün iyi oynamadık. Ormanspor gücü olduğu kadar direndi. Belki biraz daha gücü olsaydı yenebilirlerdi de. İnşallah Salı günü oynayacağımız maçtan oyuncular biraz da oraya kendilerini saklıyorlar diye düşünmek istiyorum. Bu mazeret değil ama bazen oyuncu kafasında, kendi için hedefler koyabiliyor. Bugün sadece kazanmaya yetecek kadar efor ortaya koydular” diye konuştu.

Orhun Ene: "Atmosfer fark yaratacak"

7Days Eurocup’ta TOP16’ya kalmak istediklerini belirten Ene, Salı günkü maçın kendileri için çok önemli olduğunu hatırlatarak, “Bizim için çok kritik bir maç. Avrupa’da birbirine denk güçlerin olduğu zor bir gruptayız. Son maçımızda farkı yaratacak olan atmosfer. Bugüne kadar zaten bizi yalnız bırakmıyorlar ama bu maç hakikatten çok özel bir maç. Bu maçta onların katılımının ve desteğinin geçmişten de daha fazla görmek istiyoruz. Bu destekle beraber biz de iç sahadaki Partizan, Rytas, Limoges maçındaki gibi basketbolumuzu ortaya koyarsak uzun zamandan beri başaramadığımız bir şeyi de inşallah başaracağız” şeklinde konuştu.

Kevin de Bruyne - En Güzel 5 Gol | Premier League (2017/18 - 2019/20)