Orman başarının sırrını açıkladı!

21.12.2015 06:15 - Son Güncelleme -
Orman başarının sırrını açıkladı!

Bu sezon Şenol Güneş’in önderliğinde önemli bir çıkış yakaladıklarını belirten başkan Fikret Orman, tecrübeli çalıştırıcının oyunculara özgüven aşılamasının başarının anahtarı olduğunu söyledi.

Orman, “Şenol hocayla beraber güzel bir çıkış yakaladık. Geçen sezon derbilerde gol bile atamamıştık. Bu sezonda ise ilk yarıda hiç kaybetmedik. Futbolcuların kendilerine olan güvenleri arttı. Bizim de öyle... Mesela her iki maçta da en küçük endişem olmadı. Galatasaray maçında geriye düşmemize rağmen çok rahattım. Takım o güveni veriyor, kazanma azmini gösteriyor. Akhisar ve Sporting maçları ise sonucuna en üzüldüğüm karşılaşmalar oldu” dedi. İşte Orman’ın diğer sözleri;

‘Gomez daha iyi olacak’

“Biz, Gomez’i iki yıllığına kiraladık. Biz yada kendisi istemediği takdirde ayrılamaz. Ayrılsa da sadece geldiği kulübe girebilir. Burada olmaktan memnun. Şu ana kadar iyi işler yaptı. Ben daha da iyi olmasını bekliyorum. Olmalı da... Kendisi bir dünya markası. Takımla Güneş’le ve taraftarla uyumu oldukça iyi. Neden böyle bir takımdan ayrılsın ki! Performansını daha da artırırsa Almanya Milli Takımı’yla Fransa’da oynar.”

‘Para için sistemi bozmayacağız’

“Şampiyonluğa gidiyoruz ve ligi zirvede tamamlayacağımıza inanıyoruz. Şunu herkes bilsin, Beşiktaş’ta paradan çok daha önemli değerler var. Yeni stadımızda şampiyonluk turu atacağız. Para için takımımızın sistemini bozmak istemiyoruz. Transferde bize birçok isim öneriliyor. Sezon sonu transfer borsası bir hayli hareketli geçecek. O dönem her şey serbest olacak.”

‘Demirören kaç yıldır o koltukta!’

“Bazı çevreler, sırf başarımızı kıskanma adına, TFF Başkanı ve diğer eski idarecilerin bize aldığımız sonuçlarda yardımcı olduğu iddiasını ortaya atıyor. Yıldırım Demirören kaç yıldır o koltukta ve Beşiktaş kaç tane şampiyonluk kazanmış ve kupa kaldırmış buna baksınlar. Safsatalara inanmıyor kimse. Hakemlerden ne destek, ne de köstek bekliyoruz. Herkese eşit olsunlar. Haram puan istemiyoruz.”  (Fanatik)

Masa tenisinde böyle bir vuruşu başka bir yerde göremezsiniz

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up