Ortalığı karıştıran Hamit Altıntop- Erden Timur fotoğrafı! TFF'den açıklama

Cüneyt Muharremoğlu
16.01.2023 - 09:21 | Son Güncellenme: 16.01.2023 - 09:26

TFF yöneticisi Hamit Altıntop ve Galatasaraylı Erden Timur'un beraber seyahat ettiğini gösteren fotoğraf sosyal medyada olay yarattı. İşin gerçeği TFF'nin açıklamasıyla anlaşıldı.

AJANSSPOR HABER

Türk futbolu, dün gece sosyal medyada yayılan bir fotoğraflarla sallandı. Buna göre Galatasaray AŞ Başkanvekili Erden Timur ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yöneticisi Hamit Altıntop, havaalanıda buluşmuş beraber seyahat ediyordu.

Binlerce mesaj atıldı

Fotoğrafın yayılmasıyla sosyal medyada binlerce mesaj atıldı. Erden Timur ve Hamit Altıntop Twitter'da top trend oldu.

TFF'den gece yarısı açıklaması

Tepkilerin büyümesi üzerine, TFF gece yarısı açıklama yaptı. "TFF ve Kulüpler Birliğin'den Avrupa Federasyonları ve Akademilere Ziyaretler" başlığıyla yapılan açıklamada direkt olarak Hamit Altıntop ve Erden Timur ismi geçmedi. 

İlgini Çekebilir
TFF'den Fenerbahçe'nin 5 yıldızı için flaş karar!
Habere Git

Kulüp ziyaretleri hatırlatıldı

Açıklamada, "Altyapı projesi kapsamında daha önce Trabzonspor, Trabzon 1461, Bitexen Giresunspor, Altınordu, Galatasaray, Medipol Başakşehir, Beşiktaş, Fraport Antalyaspor, Corendon Alanyaspor kulüplerinin akademilerini ziyaret eden Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve TFF Yönetim Kurulu Üyeleri, şimdi de Avrupa'da ülke futbol federasyonları ve kulüp akademilerini ziyaret edecek" denildi.

Avrupa'ya altyapı çıkarması

Açıklamada, altyapı incelemeleri yapmak üzere 15-18 Ocak 2023 tarihlerinde Hollanda Futbol Federasyonu, Belçika Futbol Federasyonu ve Milli Takım Tesisleri ile Ajax, Az Alkmaar, FC Westerlo, FC Genk kulüplerinin ziyaret edileceği ve toplantılar yapılacağı belirtildi.   

Heyette Fenerbahçe yöneticisi de var

TFF heyette bulunanların isimlerini de açıkladı. Hamit Altıntop ve Erden Timur'un yanı sıra Fenerbahçe yöneticisi Özgür Özaktaç da Avrupa'ya giden isimler arasında yer aldı.

İlgini Çekebilir
İlk fair play ödülünü alan başkandan TFF'ye tehdit gibi sözler!
Habere Git

İsim isim heyettekiler

Heyette yer alanların isimleri şöyle: TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri Müslüm Özmen, Hamit Altıntop, Talat Papatya, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, TFF Başkan Danışmanı Serhat Mermer, Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, Fenerbahçe SK Yönetim Kurulu üyesi Özgür Özaktaç, Kulüpler Birliği Vakfı Genel Sekreteri Dr. Çağrı İlk.

İsimleri Kulüpler Birliği belirledi

Açıklamada şöyle denildi: "Söz konusu ziyaretlere Kulüpler Birliği Vakfı'ndan da katılım talebinde bulunan TFF Başkanı Büyükekşi, Kulüpler Birliği Vakfı'ndan bildirilen isimlerle ziyaretlere başladı."

Senin için hazırladığımız haberler