"Oynanmasın diyen oyuncular parasını almadan gitsinler"

11.05.2020 - 20:02 | Son Güncellenme: 11.05.2020 - 20:13

"Oynanmasın diyen oyuncular parasını almadan gitsinler"

Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu, A Spor'a özel açıklamalarda bulundu. İşte Ajansspor'un sizler için derledikleri...

AJANSSPOR-HABER

"Madem futbol oynanmıyor silsinler alacaklarını"

Oyunculara ligler başlayana kadar paralarını almama çağrısında bulunan Erman Toroğlu: "Bazı teknik direktör ve futbolcular 'ligler oynanmasın' diyor. O zaman bu arkadaşların hiç birisi maddi olarak alacakları paraları almasınlar, Hepsi alacakları parayı silsinler. Madem futbol oynanmıyor silsinler alacaklarını. Ligler ne zaman başlayacaksa, başlayana kadar paralarını almasınlar. Ne kadar güzel ya. Bugün Almanya ve İngiltere gibi ülkelerde ligler başlıyorsa burada da bir şeyler yapılacak" ifadelerini kullandı.

"Oynanmasın diyen oyuncular parasını almadan gitsinler"

"Sağlık Bakanlığı'nın %100 desteği olmadan futbol başlamaz. Bu işin kararını verecek olan sonunda hükümettir. Başka şansımız yok. Çünkü ileride istenmeyen şeyler yaşanırsa bundan en fazla devlet zarar görecektir. Çocukken maç oynadığımız zaman topun sahibi olan arkadaş eve gidince topunu verirdin, oyun biterdi. Oynanmasın diyen oyuncular parasını almadan gitsinler o zaman."

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler